Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek az 1 éves évforduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek az 1 éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nemsokára 1 évesek leszünk a barátommal. rengeteg ilyen kérdést láttam már ezen az oldalon, és nagyon sok jó ötletet kaptam de nekem mégis az tetszett hogy gyűjtsek össze egy csomó képet kettőnkről vagy külön-külön és ragasszam fel mindegyiket egy papírra és mellé egy kedves idézet. Ezt akarom megcsinálni, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Mit hova tegyek stb. Vki esetleg vmi ötletet tudna mondani?? Nem akarok túl nagyot, csak olyan A/5-ös papír elég.
2008. szept. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ez már azt jelenti, h más csinálja meg helyetted. Fogd a képeket és ragaszd be időrendi sorrendbe. Vagy téma szerint. pl strandon, otthon, miegymás.
2008. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy csinálja meg helyettem vki hanem hogy várom az ötleteket hogy kezdjek hozzá
2008. szept. 9. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát válogasd ki a neked tetsző képeket, amit rá akarsz rakni. (Lehetnek mozijegyek, lepréselt rózsa, egyéb emlékek is, nem csak fotó.) Aztán még ne ragaszd rá a háttérpapírra őket, hanem addig tologasd rendezgesd, míg úgy nem érzed hogy szépen néznek ki. Háttérnek ajánlok valamilyen minőségibb papírt, nem sima sirálypapírt. Lehet kézzel készített, valamilyen textúrás (recés felületű), vagy akármi, ami megtetszik :) (Érdemes bemenni egy hobbiboltba és körülnézni.) Ragasztónak a kétoldalút ajánlom, sokkal szebb az eredmény mint celluxszal.
2008. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!