Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! nem tudok elélvezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! nem tudok elélvezni! Mit tegyek? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lány vagyok...2éve élek szexuális életet, de nem sikerül a hüvelyi orgazmus! Mindig nagyon jó a szex a párommal, de valahogy nem jön össze...! A páom megtesz ezér tmindent... de félek hogy rá fog menni a kapcsolatunk mert mostanába ő sem tud elmenni szexnélmert aztmondja ha nekem nem jó akkor már neki sem! de ez nem igaz hiszen maga a szex az jó! Amugy nincsenek olyan hosszu előjátékaink mindig...de amikor volt akkor sem tudtam elmenni! Szerintetek mit kéne csinálnom? érdemes lenne elmennm orvoshoz??? (csiklói orgazmusom az van!) Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. márc. 14. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy nem mindenki képes hüvelyi orgazmustól elmenni...

nekem se ment sokáig csak párommal ugy forgolódtunk h végül eltaláltud azt a pozt ahogy a g-pontot ingerelte..

de mondom sztem nemmindenki képes rá..

ezért ha rámegy a kapcsolatotok az rég rossz..

most mondhatnám h akk szinlelj egyet..de sztem ez nem lenne fair..

szóval ink nem is mondom

inkább próbálgassatok pózokat

sok sikert

2010. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, mindent megteszek hiába a barátnőm nem tud elmenni úgy.

Lényeg az, hogy kicsit zavar már, hogy ilyen béna vagyok.. Sok sikert nektek!

2010. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 14. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
a hüvelyi orgazmusra nem mindenki képes, ez nem olyan dolog ami miatt szakítani szokás.
2010. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se színlelj,nem éri meg,egy idő után azt fogja hinni,hogy ez a tökéletes póz,mert elmentél és másra nem is lesz hajlandó. Kísérletezzetek meg fogjátok találni azt a módszert,ami mind a kettőtöknek tökéletesen jó lesz. Sok sikert és kitartást nektek.
2010. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se vagyok képes elmenni! 1x sikerült eddig azzal a párommal akivel együtt vagyok most is! De a csiklómat izgatja így elmegyek minden alkalommal és semmi gond az elején kicsit zavarta,de már nem téma...néha megkérdezi: Nem éreztél valamit? A válaszom az,hogy nem,de nagyon jó volt!

Hidd el,úgyis lehet jó a szex nekem az is nagyon jó érzés,hogy együtt vagyunk!

Kérd meg,hogy orálisan elégítsen ki,az még élvezhetőbb is a csiklónál :D

Hajrá! :)

2010. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha hüvelyi orgazmusom, de már úgy megszoktam, hogy nem is hiányzik, a barátom előtte mindig kielégít a szájával vagy a kezével, és így jó mindkettőnknek.

22 lány

2010. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El lehet érni, nekem is 22 évesen, több év szexuális élet után sikerült. Nem szabad belenyugodni. Esetleg olvasd el ezt, mivel ez a kérdés gyakran felmerül, itt kifejtettem az én tapasztalataimat:

[link]

2010. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!