Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek-e egy sráccal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek-e egy sráccal ha kicsit tulsulyosnak találom?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyén tettem fel a kérdést,de nem tudom máshogy megfogalmazni.Szimpi a srác,meg helyes is szerintem,tetszik,de zavar hogy van egy kis sulyfeleslege.Nem olyan sok.Tudom,felszínesnek tűnhetek,nem tudom miért zavar ez,de zavar..:(

Láttam róla régebbi képeket,ott még kb 10 kilóval soványabb volt..háát és nagyon nagyon tetszik rajtuk.

Hülye vagyok,tudom hogy ezen problémázok..Kinek mi a véleménye?


2010. márc. 14. 00:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah és mielőtt még azzal jönnétek hogy biztos,kis hülye tini vagyok,sajnos már nem,20 éves lány vagyok..:(

Ezért sem értem magamban ezt a felszinességet..:(

2010. márc. 14. 00:45
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet h majd lemegy majd ha beköszönt a tavasz a jóidő,és ha am. jol nézki meg bejön neked akkor 1 próbát megér :)
2010. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
20 éves létedre azzal dicsekedni, hogy egy tini érettségével rendelkezel nem túl nyerő dolog. De igazából ha ez ennyire zavar, akkor nincs értelme összejönnöd vele, mert akkor nyilván nem szereted, hiszen ha szeretnéd, akkor ez nem érdekelne.
2010. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Éppen az hogy nem dicsekszem vele,inkább szégyellem..:(de sajna ez van..:(
2010. márc. 14. 00:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban és ha még jobban meg tetszik eljárhattok együtt futni. Így nincs értelme..
2010. márc. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Én megértelek, azért igenis számít valamit a külső is! Bezzeg ha fordított nemi felállás lenne, hogy a srác összejöjjön-e egy túlsúlyos lánnyal, nem tudom, lenne-e ekkora oltás.

Ismerkedj még vele, hogy egyébiránt tetszik-e annyira, hogy (egyelőre) elfogadd a súlyfelesleggel együtt. És azt nyugodtan mondhatod, ha megint mutatja a régi képet, hogy hú de jól néz ki rajta. Hátha megteszi a kedvedért, hogy lefogy - végülis a nők mit kapnak, ha elhíznak, ráadásul nem lustaságból, hanem szülés után - legyünk akkor már igazságosak, és lehessen egy pasit is osztani, ha eleresztette magát.

Milyen fura, tényleg, a férj "jogosan" félreléphet gyermeke elhízott anyja mellől, még sajnálják is, hogy micsoda anyakocával kell élnie (itt is olvasok ilyen véleményeket) egy nő meg felszínes, szemét, stb. mert számít neki a külső is...

29/n

2010. márc. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tölts vele még egy kis időt. Lehet, hogy jobban levesz a lábadról és akkor már szexinek fogod tartani.

Vagy tudom ronda dolog, de egyelőre hanyagold. Lehet ez majd rosszul esik neki és ennek hatására elkezd fogyózni is. Nálam legalábbis sokszor ez van, hogy ha elutasítok egy pasit akkor onnantól jobban odafigyel magára, stílusosabban öltözik, eljár edzeni, kultúráltabban, választékosabban kezd beszélni stb. Aztán még próbálkozik vagy csak szimplán kezdi a "na ezt figyeld, mit dobtál el magadtól" dolgot. :)


Szerintem amúgy csak azért vagy felszínes, mert nem szereted igazán. Nekem általában a soványabb pasik jönnek be, viszont párszor volt már igencsak husi pasim is. Egyszerűen megláttam és kész voltam.

2010. márc. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
basszus... nem mi fogunk járni vele ha neked így nem tetszik akkor ne járjál vele.
2010. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
08:38 megmondta a tutit:)
2010. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jöttek be a mackós pasik. Erre most van egy közel 150 kilós barátom:D Ez van, ilyen a szerelem:D Azt a 10 kg-t pedig simán leadhatja:) Menjetek el együtt sportolni;)
2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!