Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj megkérdi hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj megkérdi hogy mit érzek iránta mit jelent mér kérdi?

Figyelt kérdés
a csajt ismerem és 1x majdnem volt köztünk valami és ma meg kérdezte hogy mit érzek iránt
2010. márc. 13. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
nyilván azért kérdezi mert érdekli:D amúgy biztos bejössz neki szóval hajrá!
2010. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát anyit gondoltam hogy érdekli
2010. márc. 13. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy lány azért kérdezi, hogy mit érzel iránta, mert ő érez irántad valamit (tetszel neki :P) ha nem tetszenél neki, akkor eleve meg sem kérdezi. Itt már csak az a kérdés, h neked tetszik e ő?
2010. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még jó hogy igen
2010. márc. 15. 14:32
 5/10 anonim válasza:

Nem szeretnék kellemetlenkedő alaknak tűnni, de ha már közzéteszed egy kérdésedet, akkor miért nem vagy egy kissé igényesebb a helyesírásodat illetően!? /Ez persze a kérdezők többségénél felmerül./


mér -> miért

meg kérdezte -> megkérdezte

.... ,hogy ....

És ne is beszéljünk a mondatszerkezetről,s az itt-ott elhagyott vesszőkről. Én sem vagyok jó helyresíró, de ne tiporjuk már két lábbal az anyanyelvünket.

2010. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntöm körünkbe ortológus barátunk:)
2010. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy az írásom nem jó

de a kérdésre írjatok

2010. márc. 15. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nah ha tetszik hívd fel, mond el, hogy neked is tetszik :) ennyiiii kész.. nem kell habozni :D második válaszoló
2010. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de van palija:( azért is tetem fel a kérdést
2010. márc. 15. 15:18
 10/10 anonim válasza:

Szerintem több értelmű is lehet, ha megkérdezi... lehet, hogy csak látja rajtad, hogy tetszik neked és azért kérdezi, de a te esetedben szerintem azért kérdezte, mert szeretne többet... Minden esetre én a helyedben be próbálkoznék nála... :)

Sok sikert! (ha még nem jöttetek össze!)

2010. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!