Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom nála, vagy felejtsem el végleg? Érezhet még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (Ő is és én is 20 évesek vagyunk) két és fél hónapig jártunk, eleinte nagy volt a szerelem, de egy ideje ez megváltozott nála, azt mondta már nem érez szerelmet. Adtam neki pár nap gondolkodási időt, hogy döntse el mit akar, a következő találkozásnál pedig szakítottunk. A probléma az, hogy én még mindig teljesen bele vagyok zúgva és nagyon fáj a dolog. Azt mondta neki is fáj, látszott is rajta, de nem sokat kérdezősködtem, nem akartam még ezzel is jobban megnehezíteni a dolgát, így se volt könnyű neki se (még egy szál rózsát is adtam neki ezen az utolsó randin, bár nehezen fogadta el). Azért megbeszéltük, hogy még tartjuk a kapcsolatot, valószínűleg fogunk is találkozni egy közeli zenei fesztiválon. Most nagyon magam alatt vagyok. A fenti kérdésekre kérném a válaszotokat, véleményeteket! Előre is köszönöm
2008. szept. 9. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy még időre van szüksége, hogy rájöjjön mit is jelentesz vagy jelentettél neki.

Szerintem egy próbát mindenképp tegyél és ha visszautasít,akkor legalább tudod, nem érdemes tovább próbálkozni és ha nehezen is,de túl kell tenned magad rajta.

2008. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem...két és fél hónap kevés idő ahhoz,hogy már el is muljon a szerelem...hiszen ez ennyi idő után szokott "jelentkezni".Ha mégis ez egy kivétel lenne és valóban rózsaszín köd volt stb..akkor viszont nem tudom miért kelett rögtön véget venni a kapcsolatnak.Tudod attól,hogy a szerelem elmúlik nem kell különválni ha remekűl kijöttök,ha tudtok dumálni,nevetni...Én azt ajánlom beszélgessetek erről el mert itt szerintem nem ez van a dologban.Remélem ez egy aprocska probléma amit megtudtok oldani.Sok sikert:)
2008. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát. A szakítást ő akarta, azt mondta nagyon negatívan állt hozzá a dologhoz, ahogy az utóbbi időben mindenhez, pedig előtte nem ez volt jellemző rá. Azt is tudom, hogy mostanában elég sok gond terhelte, többek közt olyan ismerősei vesztek vele össze, akik közel álltak hozzá. Megpróbálom megbeszélni vele újra. Mégegyszer köszi!
2008. szept. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!