Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba aki 1 évvel idősebb is meg én is elég fiatal vagyok még, lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ő nyolcadikos én meg hatodikos (évvesztes vagyok ,ezért csak 1 év a korkülömbség).Ő az a típus ,aki mindenkinek tetszik,de nekem már kb. 1 éve.Ismerjük egymást meg minden ,de ha beszélünk akkor se tudunk egy étkézláb mondatot se összerakni.Ja és tetejébe a barátnőmnek is nagyon tetszik és állandóan jön h így tetszik neki meg úgy de ő nem tudja h nekem is tetszik.Legtöbbször ha látjuk egymást,mindig szemmel tartjuk a másikat,volt egymásra néztünk és kb. 2 percig csak álltunk és néztük egymást.Félek bármit is mondani neki arról amit érzek mert ismerem h mien,de ha tetszenék is neki akk se járnánk mert 8.-os egy 6.-ossal.Azt mondta már egyszer h tetszem neki és járna velem ha 9.-es lennék.Hűűh ez hosszúra sikeredett de lécci legalább páran segítsetek.
2010. márc. 13. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne,hha elfelejtenéd. Ha kijelentette,hogy csak akkor járna veled,hha idösebb lennél,akkor mást nem tudsz várni,csak várni vagy elfelejteni.
2010. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos, ha tényleg kijelentette, hogy csak akkor lenne veled együtt, ha idősebb lennél, akkor nem érdemes az idődet rá fecsérelni.. nehéz az ilyenekből kilépni teljesen. jön majd valaki más.

amúgy nemértem miért gáz 6.-ossal együtt lenni.. itt mindenféle pepita pár van. 20 a 14évessel, 19 a 13évessel.. stb.. ezek durvábbak, mint a 8.-as és a 6.-as párosítás, szerintem.

2010. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen teljesen igazatok és én is tudom csak nem akarom elismerni,nehéz ez ha minden nap találkoztok. meg én alapbol nehéz eset vagyok nehezen nyílok meg stb. és köszönöm a kommenteket,lehet h szükségem lesz rájuk a továbblépéshez.:)
2010. márc. 13. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem is hagyd, nekem a legutóbbi barátom azért szakított velem mert csesztették a haverjai, hogy mennyivel fiatalabb vagyok nála(csak 3 év korkül.) ... szóval ha ő meg kijelentette, hogy csak akkor járna veled, felejtsd el! Tudom nehéz, nekem is az volt, most is az. De nyisd ki a szemed, nem érdemelne meg téged! Ne fuss utána
2010. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy hozzá.és nem a korod miatt hnm azért mert 6.-os vagy.ő ebben az évben elballag és elmegy középsuliba te meg 7.-es leszel.más értékrendek más társaságok.ő bulikba jár te meg otthon ülsz anyuci melett.lehet ő sexelni akarna jövőre vagy 2 év múlva te meg még akkor járod még mindig csak a 8.-at.azis más ha egy 14 éves van együtt egy 19 évessel mert mind ketten középsulisok nagyjából ugyanazok a hatások érik őket. csak addig gáz a korkülömbség amíg egyikőtök általánosba jár.ez valamilyen okból agyvan és kész.nekem az egyik barátom fiatalabb volt nálam egy évvel csakhogy pont úgy voltunk hogy én 9. ő meg 8. és elején nem éereztem de egy idő elteltével kiütközött hogy nem fér össze a két korcsoport..szerintem keress magadnak egy olyan fiút aki most is akar téged nem csak úgy h-ha 9-es lennél..
2010. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát azért pont nem az a típus vagyok aki anyuci szoknyája mellett ül,többek közt mert meghalt.és ahogy így látom az osztályomba a lányokat fiúkat azt veszem észre h némelyiknek vissza kéne menni az oviba,de én pont h nem ien vagyok,nem azt mondom,nekem is van hova fejlődni de a amiket csinálnak...amugy ha nem vetted volna észre nekem is ez a bajom...a körkülönbség+az osztály.ja am én meg megyek 6 osztályos gimibe és én is tom h halott ugy mer am is ő megy el szegedre középiskolába de akárhányszor rámnéz ,mintha valamit várna h történjen valami vagy nemtom és egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni.KÖSZÖNÖM SZÉPEN a komikat ha elmegy végre ugy is biztos hamar elfelejtem.
2010. márc. 15. 15:46
 7/7 A kérdező kommentje:
23:14-köszi szépen,tetszett amit az utolsó sorban olvastamXD
2010. márc. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!