Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
18 vok és eddig volt egy két barátnőm de egyikükbe se voltam szerelmes így nem is sikerültek a kapcsolatok soha. Nem éreztem senki után olyan vonzalmat amire rá tudtom volna mondani hogy szerelem. Ez így fog maradni öröké?
2008. szept. 8. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
természetesen még megváltozhat. A fiuk iránt érzel valamit?
2008. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem marad így örökké. Annyi az egész, hogy még nem találtad meg az Igazit. Előbb-utóbb ez is bekövetkezik. 18 évesen még igen fiatal vagy.
2008. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy eljön az igazi, ne aggódj. ha megkérdezhetem, mikor volt az utlsó barátnőd?
2008. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiuk nem vonzanak, bár nem zavar hogy valaki meleg az az ő magánügye. Legutóbb fél éve volt barátnőm akivel 2 hónapot voltunk együtt. Azóta nem volt senki bár jelentkező volt de nem akarok senkit át verni hogy hamis érzelmeket tápláljak valakibe is.
2008. szept. 9. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerős érzés, velem is ez volt. Lehet,hogy nem tudsz megbízni a lányokban,és ezért nem is tudod őket szeretni. Ez több okból is lehet pl. önbizalomhiány. Próbálj meg túllépni ezen, és egyszerűen csak élvezd,hogy együtt vagy a jövendőbeli barátnőddel, a többi magától fog jönni. :)
2008. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!