Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog a távkapcsolat így működni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog a távkapcsolat így működni?

Figyelt kérdés
Két éve élek távkapcsolatban, csak hétvégente találkozunk,és ünnepekkor, mert a párom Ausztriában dolgozik, de hétvégén nagyon jó újra látni egymást az ész hetes várakozás után . én májusban érettségizem, utána közös jövőt tervezünk. Fog ez így működni pl. gyerek mellett, hogy egy héten csak 2 napot látom?
2008. szept. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megoldani h együtt lakjatok érettségi után? ha ő nem akarja feladni a munkahelyét akkor Te költözz oda. Gondolj bele...azért ez hosszútávon nem "kifizetődő" gyerek mellett...a nevelés, a gondoskodás, a törődés, nem csak hetente 2x kell...igy működik suli mellett...de később esküvő után...hát nemtudom...remélem sikerül megoldani, Üdv
2008. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok a párommal:):(hetente talizunk legrosszabb esetben 2hetente,de jövőre érettségi után már könnyebb lesz addig meg kibírjuk mert ha ti is szeretitek egymást akkor a táv nem lehet gond...nehéz de hát ha szeretitek egymást akkor kibírjátok
2008. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így most működik is (és elhiszem hogy működik,mert nekem is volt egy ilyen kapcsolatom), gyerekkel szerintem akkor sem menne. Kéne találni valami megoldás,mert egy gyereknek nem csak hetente 2X van szüksége apukára,meg neked is nagyon nagyon nehéz lenne szinte apa nélkül felnevelni. De ha nagyon szeretitek egymást,biztosan megtaláljátok a módját annak,hogy gyakrabban együtt legyetek.Egy párkapcsolatban mindenkinek arra van ideje,amire szán...Csak akarni kell.
2008. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ha ez így most működik ami biztos akkor gyerekkel nem hiszem , hogy nagyon mennem. Sok gond van a gyerekekkel/gyerekkel és ha egy héten csak 2-szar találkoztok akkor nem nagyon tud a gyerekkel lenni meg neked is könnyebb lenne ha valaki ott lenne melleted a nap 24 órájában! Nem hiszem , hogy működni fog!
2008. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.lehet,hogy elköltözünk a határ mellé valahova...
2008. szept. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!