Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy pasi milyen idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy pasi milyen idősen kezd el olyan lányt keresni akit akár már feleségül is venne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24/L!


Miért,az élet buliból,piából,és haverokból áll CSAK ÉS KIZÁRÓLAG???Lehet,hogy Neked igen,nekem sajnos másból is kijut,de érdekes módon még eszembe nem jutott,hogy emiatt öngyilkos legyek.Látszik,hogy nem nagyon tapasztaltad még,de majd eljön annak is az ideje.


Mellesleg a kérdésre is válaszolhatnál,amellett,hogy engem minősítesz névtelenül és arc nélkül.Így nagyon könnyű.

2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Én is erre reagálnék: "Ugyanis az igazi élet nem a buli,a cigi,a pia,meg a haveri kör,hanem a csekkek,a háztartás,a kapcsolat ápolása."

Szerintem megbocsátható nőnek, férfinak egyaránt, ha ebből az "igazi életből" nem kér... Ráadásul a kapcsolat nehezen ápolható pl. súlyos anyagi gondok mellett. Ezért húzom az összeköltözést, ameddig lehet, élvezni akarom a randevúkat, a sima járást, igen, csak a "habja" kell egyenlőre. És? Ettől szerintem nem vagyunk rossz emberek.

Egyébként meg én még járok bulizni, és vannak együtt élő párok, házaspárok is, sőt olyanok is, akiknek már van gyerekük. Nem azt mondom, hogy minden nap ott lógnak, de igenis rendszeresen járnak társaságba.


Kérdésre válaszolva, ismertem olyat, aki már 20 körül erre gondolt, meg olyat is, aki még 35 körül se. Egyénfüggő, meg hogy talál-e olyan jó kapcsolatot. De alapvetően hülyeségnek tartom első randira úgy menni, hogy azt nézed, el tudod-e képzelni az illetőt a férjednek/feleségednek. Engem dobtak már ki azzal 2-3 randi után, hogy nem tudná velem leélni az életét. Szerintem ez vicces megközelítés ilyen hamar.

29/n

2010. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor megkérek mindenkit,hogy ne engem minősítsen,hanem a kérdésre válaszoljon.


Ha nem érted,mit akartam írni ezzel a mondatommal,akkor sajnálom,de senki nem kért meg arra,hogy elemezgesd a mondataimat.Magyarázkodni sem fogok,bár szerintem elég világos,hogy úgy értettem: aki csak ivászatban,bulizásban,cigarettázásban,és nőzésben nagy,az alkalmatlan a házasságra,és nem életre való,bár annak állítja be magát.

Innentől kezdve nyugodtan ki lehet forgatni a szavaimat,és belém lehet kötni,ha csak idáig terjed az intelligencia.


Azért vagyunk itt elvileg,hogy a kérédsre válaszoljunk,ne azért,hogy a névtelenség álarca mögé bújva a másikat b@szogassuk a szavai,vagy gondolkodása miatt.


(Igen,eljárunk bulizni,mert érdekes módon szeretünk.Viszont az ebédet nem anyuci főzi helyettem,és egy lámpa beszereléséhez nem kell villanyszerelőt hívni.Ennyi.)

2010. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell megsértődni, lehet, hogy félreértettünk, de igazán elismerheted, hogy egy kicsit sarkosan fogalmaztál. Mi is kifejtettük a véleményünket, ennyi.
2010. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rendben,félreérthetően fogalmaztam,és sarkosan.Megértem a Ti véleményeteket is,de légyszi,ne egymást elemezgessük.
2010. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

19:36

én viszont egyetértek veled! akinek az élet a bulizásról, piálásról, nőzésről szól az egy szánalmas, unalmas mama kedvence. az ilyen 40évesen se akar megállapodni, aztán észreveszi, hogy hogy elmentek az évek, ő meg szart se csinált egész életében.

2010. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25
2010. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!