Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy pasi milyen idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy pasi milyen idősen kezd el olyan lányt keresni akit akár már feleségül is venne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez jó :)

Először is ez egyéntől függő.

A mai számomra szörnyű világban a gyerekvállalási és a házasság kitolódás miatt szerintem 25 év az átlag amikor elkezd keresni de ahogy mondtam ez változó meg persze nem is mindenki akar szerződési kapcsolatot meg gyereket.

13/F

2010. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Mármint egy milyen pasi? A tipikus nagy kan? Mert az kb 30 + az értelmesebbje meg akármikortól , van rá precedens, hogy 16év körül jöttek össze, aztán férj és feleség... Szoval nincs ilyen kor, viszont a szoknyapecérek azok télleg cska 30+. Én nem ezekhez tartozom.
2010. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Így van,anyuci kedvence típus például még 30 évesen is anyuka nyakán él,és 16 éveseket ,,kezelget",és lehet,hogy meg sem komolyodik.A nagy átlag azért 30 felé elkezd komolyodni,és van az értelmesebb réteg,akinek még normális felfogása,és már 25 évesen tervezhetsz vele jövőt,mert nem fél az igazi élettől.Ugyanis az igazi élet nem a buli,a cigi,a pia,meg a haveri kör,hanem a csekkek,a háztartás,a kapcsolat ápolása.

Komolyan mondom,egyre több pasi van,aki nem életre való,tisztelet a kivételnek!

23/L

2010. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató a kérdésed. ahogy már írták a többiek, nem lehet pontosan megmondani. ha egy olyan éretlen tejbetök a pasid mint az enyém, akkor még jópár évig lemondhatsz a gyerekről, amennyiben tőle akarsz. én eldöntöttem, hogy max. 30 éves koromig vagyok hajlandó várni az első gyerekkel, ha ő még akkor sem akar, akkor le is út fel is út. legfőbb vágyam a gyerek, nincs az a pasi, akinek a kedvéért sokáig halogatnám vagy akár lemondanék róla. most 24 vagyok.
2010. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én második vagyok, és ha már így belementünk a dolgokba, akkor elmondanám, hogy én max 28 éves koromig meg szeretnék nősülni, aztán ki tudja mi lesz belőle, de akkor már nyugodtan jöhetnének a gyerkőcök is.

20F

2010. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok, de már 10 évesen is családpárti voltam abszolút. Ilyennek neveltek. A család mindenek felett. Hogy ez mit jelent? Van rá esély, hogy idén megházasodom, de megtettem volna ezt akár 5 évvel ezelőtt is, ha megtalálom a megfelelő partnert hozzá(szerencsére most megvan).

Tehát ez neveltetéstől nagyban függ. Gyereket is szívesen bevállalnék akármikor, AMINT lesz stabil, viszonylag jól fizető munkám.

2010. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Én nő vagyok, de szerintem nem csak a szoknyapecérek azok, akik 30 évesen nősülnek. Én ismerek egy csomó olyan nagyon komoly fiút, aki nem egy nőcsábász, és 30 éves koránál előbb nem akart, vagyis inkább nem nősült meg. Nekik más a biológiai órájuk, a legtöbb férfi még nagyon kisfiú huszonévesen. Persze van kivétel.

Nem azokról beszélek, akik csak kalandokat keresnek, mert azok más kategória.

Azokról, akik komoly kapcsolatot keresnek, de ettől még 30 éves koruknál előbb nem akarnak családot alapítani.

2010. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, tehát én azt tapasztaltam, hogy 30 éves kor körül, úgy 27-től kezdik érezni, hogy jó lenne megállapodni.
2010. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már most 22 évesen elhatároztam pár hülye párkapcsolat miatt, hogy csak olyannal fogok összejönni, akit akár el is tudnék képzelni feleségemként.
2010. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Harmadik hozzászóló szerint az igazi élet a csekkek, a háztartás, és a kapcsolat ápolása...

nem csoda, hogy a pasiknak nincs kedvük megházasodni...

ha ilyen lenne az igazi élet, akkor inkább meghalnék...

24,l

2010. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!