Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mostanában állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában állandóan arra célozgat hogy kövér vagyok, fogyjak le. Ha eddig nem zavarta, most vajon miért?

Figyelt kérdés
Ugyan ilyen voltam mikor összejöttünk 5 évvel ezelőtt, mégis mostanában láthatóan zavarja a dolog. Ha enni akarok mikor együtt vagyunk, akkor eltereli a témát, nem hajlandó velem kajálni, sőt be is szólogat, hogy neked nem kéne már ilyenkor enni. (Este 7 után) Ha mégis eszek valamit, akkor furán sértődötten viselkedik. Sehol nem hajlandó velem közösen étkezni, nem jön étterembe, pizzériába, mekibe, moziba nem vesz nasit, szóval minden lehetséges módon száműzi a közös evéseket. Persze ő otthon ugyanúgy jóllakik mint eddig, haverokkal elmegy gyrosozni is, szóval nem ő váltott életmódot. Ezenkívül gyakran fogdossa a hurkáimat és közben gúnyos megjegyzéseket tesz. Ezen a nyáron úgy vettem észre hogy a strandon is szégyellt, egy eldugott partszakaszra akart járni, és pl be se jött velem a vízbe, hanem külön ment, ilyesmi.
2015. aug. 31. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

tudod mit? Én lefogynék, aztán megmondanám neki, hogy ez az, amit nem kaphatsz meg soha többet édesem.

Valakit a teste miatt ilyen csúnyán megalázni tetű dolog, pláne, ha eddig nem volt vele baja.

És ha beteg leszel, és megcsúnyulsz, és ha terhes leszel?

Én biztos nem maradnék egy ilyen ember mellett.

2015. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben lefogynék, aztán lapát. :D

Egyébként komolyra fordítva a szót: ha te így jól érzed magad a bőrödben, tetszel magadnak, akkor nem fogynék le, viszont ezen a kapcsolaton mindenképpen elgondolkodnék. Számomra eléggé megalázó lenne, ha valaki így beszabályozná, hogy mikor, mit és mennyit ehetek, miközben ő kétpofára zabálja a gyrosokat.

2015. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!