Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mostanában állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában állandóan arra célozgat hogy kövér vagyok, fogyjak le. Ha eddig nem zavarta, most vajon miért?

Figyelt kérdés
Ugyan ilyen voltam mikor összejöttünk 5 évvel ezelőtt, mégis mostanában láthatóan zavarja a dolog. Ha enni akarok mikor együtt vagyunk, akkor eltereli a témát, nem hajlandó velem kajálni, sőt be is szólogat, hogy neked nem kéne már ilyenkor enni. (Este 7 után) Ha mégis eszek valamit, akkor furán sértődötten viselkedik. Sehol nem hajlandó velem közösen étkezni, nem jön étterembe, pizzériába, mekibe, moziba nem vesz nasit, szóval minden lehetséges módon száműzi a közös evéseket. Persze ő otthon ugyanúgy jóllakik mint eddig, haverokkal elmegy gyrosozni is, szóval nem ő váltott életmódot. Ezenkívül gyakran fogdossa a hurkáimat és közben gúnyos megjegyzéseket tesz. Ezen a nyáron úgy vettem észre hogy a strandon is szégyellt, egy eldugott partszakaszra akart járni, és pl be se jött velem a vízbe, hanem külön ment, ilyesmi.
2015. aug. 31. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Vagy csak hülyül, vagy elhíztál egy picit a szokásoshoz képest.
2015. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A szerelem elmúlt, és ami eddig nem zavarta, vagy a trendtől eltért, de tetszett neki, az most tökéletes ürügy lett számára, hogy megmagyarázza önmagának, miért is kellene továbblépnie. Jó ideig fogja magát tuningolni, hogy te nem becsülöd meg őt, hiszen nem akarsz a kedvéért megváltozni, sőt, el fog odáig jutni, hogy igazából szívességet tett neked az elmúlt 5 év alatt azzal, hogy veled volt. A gyáva emberek így gyűjtenek erőt a szakításhoz, ha már elmúltak az érzelmek.
2015. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

milyen magas és hány kg vagy?

az egészséged érdekében, ha tényleg túlzottan túlsúlyos vagy, akkor tényleg ne egyél annyit, persze, ha pár kiló van csak rajtad, akkor meg edd meg a barátodat is. :D

2015. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Embereknek változhat az ízlése, 5 év alatt pláne. Ha kövér vagy, fogyj le.
2015. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért szomorú, hogy más fiú halálra enné magát veled, odalenne a testedért, és láthatnád rajta, hogy mennyire imádja, te meg egy ilyen mellett töltöd az idődet folyamatosan. Félre ne érts, nem fétis szinten gondoltam, és nem is az extrém kövérségre. :D de elég megalázó lehetett a strandon, vagy moziban, vagy bárhol nyilvánosan az ilyen jelenet, ezek után azért elgondolkodnék.
2015. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Amikor dugni támad kedve, akkor is cikiz? Ha már szégyell veled megjelenni egy strandon, nagyon el múlt a varázs. De ha tényleg vannak hurkáid nem is nagyon kell csodálkozni a megjegyzéseken :)
2015. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:

És te mondtad neki,hogy ez zavar?

Ha igen,akkor miért vagy még vele?


Ha valaki elhízik,azt normálisan is lehet közölni.

2015. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem azon van a hangsúly hogy mennyire vagyok kövér, hanem azon hogy 5 éven keresztül ugyanilyen voltam, így szeretett belém, elfogadott, most pedig hirtelen megváltozott az ízlêse. Egyébként 163/76.
2015. aug. 31. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú... Tedd a szívedre a kezedet és válaszolj! TE elégedett vagy a külsőddel?

Ne a tahó pasid miatt, hanem magad miatt kezdj el edzeni szépen.

2015. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Fogyni nyugodtan fogyhatsz, ha úgy érzed, indokolná az egészséged és önbizalmad. De tedd a szívedre a kezed: valóban olyan értékes számodra az a férfi, aki 5 év után képes gúnyolódni, rejtegetni, sértettséget mímelni, amiért az vagy, aki vagy, akiben egykor beleszeretett? Nekem akkor sem lenne kedvem vele maradni, ha sikerülne modell külsőt varázsolni magamnak, mert nem érezném úgy, hogy megérdemli a feltétel nélküli szeretetemet és elköteleződésemet. Egyszerűen nem olyan ember, akinek meg akarnék felelni.
2015. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!