Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, hogy az exem észhez térjen?

Figyelt kérdés
24éves a volt barátom és megharagudott az anyukájára és elköltözött tőle!Nem tudjuk,h hova mehetett!bár már hallottuk,azt is hogy a barátnőjéhez költözött akivel együtt van max 2hónap(még annyi sincs)!De a csajt tuti,h nem szereti,mert velem csalta!Elvitte a kocsit is ami az anyukája öröksége!Hogy tudnánk meggyőzni,hogy menjen haza avgy h üljön le beszélni az anyukájával?
2010. márc. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nicns komoly probléma, ami miatt észhez kellene térnie. Amúgy eléggé keveset írtál, így lehetetlen segíteni, és meglehetősen kusza is, de valahogy nem is akarok belefolyni, mert itt valami nagyon csúnya dolog lesz a vége...
2010. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várjá mivan? Te most lány vagy? és az a lány veled csalta a pasit? Micsoda szerelmi 3szög

De figyelj. Kérdezd meg azt a csajt hogy hol lakik, vagy ha tudjátok, akkor mennyetek el hozzá, és beszéljétek rá, vagy vidd oda a muterját és igenis kényszerítsétek a fiút hogy beszélje meg a problémot. Am min vesztek össze?

2010. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csaj vagyok és a volt barátom a mostani barátnőjét velem csalta meg!már régóta feszült volt a hangulat!most azon akadt ki a srác,h én elmondtam az anyukájának,h megcsalta velem a bnőjét!Meg szerintem az anyukája elmondta neki,h milyen egy hülye barátnője vagy aki enm tud viselkedni...!Állitása szerint a legnagyobb ellenségemnek mondtam el,mert h engem se szeretett az anyukája...!de szerintem ez enm igy van mert megpróbált minket kibékiteni meg tök normális velem!Tudjuk,h hol lakik a csaj!egy utca van köztünk:S!De miért költözhetett a csajhoz ha nem is szereti?idegesíteni akarja az anyukáját meg engem is??
2010. márc. 11. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
De,hha nem tudjátok,hogy hol van,akkor hogy akarjátok észhez téríteni?
2010. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhivjuk telon!pl.
2010. márc. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!