Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa egy kicsit a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa egy kicsit a közös adatlap?

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi oldalon meglepődve láttam, hogy egy ismerősömnek megváltozott az adatlapja. Mióta férjhez ment, közös regisztrációjuk van a férjével. X. Y. és Z. így van kiírva a nevük. (X=vezetéknév, Y=a férfi neve, Z=nő neve)Szerintem elég gáz, ha valaki ennyit se enged a feleségének, hogy saját oldala legyen. Mi erről a véleményetek?
2008. szept. 7. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy abból indulsz ki hogy nem engedi... lehet hogy itt semmi ilyenről nincs szó hanem csak kedvet kaptak hozzá hogy csináljanak egy közöset... és szerintem nem furcsa... ha már mindenféle sorozatnak van adatlapja akkor ez már semmi extrát nem jelent
2008. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet közös döntés is, sőt, lehet,hogy a nő a féltékeny és ő kérte,hogy így legyen. Amúgy én se nyitnék közös lapot, de vannak, akik ezzel is ki akarják fejezni együttlétüket vagy féltékenységüket :)
2008. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De így nem is tud senkivel kommunikálni, azon az oldalon anélkül, hogy a férje ne látná. Ezzel már korlátozza a barátnőivel való beszélgetést is.
2008. szept. 8. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az van, hogy a pasi nem engedte, akkor nagyon gáz; de miért eleve ezt feltételezed? Nem azért, mert azt feltételezed (lehet akaratlanul, megszokásból írtad így), hogy a házasságban a pasi irányít, és ő enged vagy nem enged meg dolgokat a feleségének?

Lehet, a csaj akarta így... Egy ismerősöm képes volt a saját adatkapját átírni a pasija vállalkozásának!!!! "Nem volt több meghívó" - mondta ártatlanul megdöbbent kérdezősködésemre. És az msn címük is egy. Na ez már inkább egódarálás. Bár én a közös iwiw adatlappal se értek egyet. Attól, hogy összeházasodtak, ők még két külön ember, két személyiség.

2008. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez esetben a csajnak sem kéne hagynia.. Csináljon magának egy külön adatlapot is! Küldj neki meghívót, már segítettél! HA a férj ennyit nem enged, ott sokkal, sokkal nagyobb gáz van, mint egy iwiw adatlap.
2008. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szó féltékenységről,meg arról.hogy tiltaná egyik a másiknak,hogy külön oldala legyen,hanem ez közös döntés alapján lett így,megvan a bizalom is,akkor nekik bizonyára így jó.Ha valamelyik közrejátszik,az már más dolog.Akkor valóban zavaró lehet,ha nem tudnak ugy levelezni barátokkal,hogy azt a másik is lássa.Ha viszont,mint írtam közös döntés volt,bizalom is van,akkor bizonyára nekik így nem gond.
2008. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy a férje miatt írta át a saját adatlapját. Megtarthatta volna, és csinálhattak volna plusz közöset is, meghívó nem lehet probléma, nincs korlátozva. Más házaspároknál mindkét félnek saját lapja van. Ezért gondolom, hogy nem magától írta át. Régen is volt hűtlenség, még telefon se volt, nemhogy internet, nem értem én az ilyen gondolkodást.
2008. szept. 8. 00:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám hogy én meg a te paranoid gondolataidat nem értem...

Mi úgy sem tudjuk kideríteni hogy miért csináltak ilyen adatlapot... mi lenne ha náluk kérdeznél rá ?


(Én simán elképzelhetőnek tartom azt is hogy a csaj annyira szerelmes hoyg ezzel az átalakított lappal is ezt akarja kimutatni)

2008. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálta nemrég egy barátom, 5 éve vannak együtt és most közös lett az adatlapjuk, de ezt ők is elmondták hogy azért van hogy mindenki lássa hogy ők együtt vannak és boldogok. Szerintem náluk sem arról van szó hogy nem engedi a feleségének. Ilyan nincs... ha akarna úgyis csinálna saját lapot.
2008. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!