Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy hogyan smárolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy hogyan smároljak, hogy a pasinak is jó legyen. Mert hallottam már olyant, hogy ez miatt hagyta el a fiú a lányt, mert nem jól smárolt. Tulajdonképpen mit is csináljak a nyelvemmel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Az a fiú nem volt normális.Te nyelves csokot szeretnél,ehhez át kell egy kicsit dugni a nyelvedet a srác szájába (de ne tul mélyen) És szép lassan körzöl a nyelveddel...kicsit visszahúzod aztán megint betolod..érted?De ezen ne izgulj..minden rendben lesz jönni fog magától...Ha egy fiú egy ilyenért elhagy egy lányt akkor az éretlen,komolytalan és fiatal.Mellesleg a lány is az,mivel csokolni mindenki tud.
2008. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek más a smárolási stílusa. Majd ha kipróbálsz néhány pasit e téren, magad is látni fogod. Van aki úgy smárol, hogy az ember majd elalél, - ezt nehezebb jellemezni, mint a rossz technikákat, mert akkor az ember nem arra figyel, hogy ki mit hogyan mozgat, hanem alél :D:D:D - ami a rosszakat illeti, van a lepényhal technikás (a másik szájába tömött, lusta nyelv), van, aki hátranyomja a fejed és majd' a nyakadat töri (kezdő srácoknál gyakori :D ), van, aki összenyálazza a szádat, van, aki harap (ez csak ritkán jó), van, akinek alig érzed a nyelvét, van, aki nem is szereti nyelvesen, és ha mégis megpróbálod erre rávenni, úgy érzed magad, mint aki kellemetlen szájsebészeti beavatkozást hajt végre erőszakkal, stb. stb...

Ezzel azt akartam kifejezni, hogy 1. azt is nézd, hogy NEKED jó legyen - milyen kapcsolat az, ahol csak Te akarsz megfelelni, és félsz, hogy elhagynak? Elég hervasztó! A járás (és a házasság sem) az, hogy a lány "kiszolgálja" a fiút - az a srác, aki elhagyta a csajt, mert nem jól smárolt, elgondolkozhatna azon, nem-e ő rontott el valamit; 2. akkor klappol a dolog, ha mindkét fél azonos smárolási stílusokat kedvel, és nem mellesleg igazán vonzódnak egymáshoz :)

Nekem többen mondták a csókolózás terén aktív 13 évem során, hogy jól csinálom, sokak szerint "a legjobban", de hallod, nem tudom elmagyarázni, pontosan mit szoktam olyankor csinálni! Átölelem a partnert, ez nagyon fontos! De hogy a nyelvemmel mit... passz... jár magától :D Ajánlom, keress rá Munch A csók c. festményére. (Vagy Rodin A csók c. szobrára.) De Munch jobban visszadja az élményt - a két résztvevő arca összemosódik, nem különül el. Igazán jól csókolni talán abból fakad, hogy élvezed a szituációt, a partnert, és csak átadod magad a dolognak, elalélsz, beleszédülsz, és akkor az ajkak, a nyelvek maguktól szédítő táncba kezdenek! :) De ehhez, hangsúlyozni szeretném, egy olyan partner kell, aki ezt kiváltja belőled!

2008. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha a nyelvedet szeretnčd hasznälni mäshol azt lehet mert azt a fajta élvezeteket nagyon szeretik a férfiak és e miatt ha roszul csinälod amit nem lehet csak jol csinälni

Szal imädni fog a barätod ha ezt teszed vele

Csak nyald mint a fagyit

2008. szept. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Azért ezzel a fenti dologgal ráérsz, ha már a csókolózás jól megy! :) Mondom: egy kapcsolat NEM arról szól, hogy a lány lesi a fiú kívánságait, az meg unottan "értékeli."
2008. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!Sokat segítettetek!!:D
2008. szept. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!