Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi esik legrosszabbul a pasiknak a szakitás után?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy 9 hónapos se veled se nélküeld kapcsolatom,ráadásul a pasi 13 évvel idösebb nálam.2 napja kiderült h egy tölem 1 évvel idösebb lánnyal van együtt és ezáltal én kiléptem ebböl a körböl,de ö nem akar elvesziteni.Hogyan okozhatok neki fájdalmat?Vagy csak hogy visszaadjam neki azt amikor ö elöttem megcsókolta a lányt?jöjjek össze egy pasival akit ö is jól ismer?ne menjek a közelébe ne is találkozzak vele?vagy csináljak ugy mintha semmi nem történt volna és maradjak vele annyinál h "szia-szia"?? mi lenne a helyes?
2008. szept. 7. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bosszúból semmit se csinálj, mert azt úgyis észreveszi és csak ki fog nevetni. Ami a legjobban fáj neki, ha észreveszi, hogy már nem érdekled... De közömbösséget nagyon nehéz színlelni.

De most őszintén: megérdemli ez a pasas, hogy energiát pazarolj rá?

2008. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon bosszant akkor gyere össze pl. a legjobb barátjával vagy egy közeli ismerősével. Biztos nagyon fáj majd neki, legalább annyira mint neked amit ő csinált..
2008. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ö ugy gonolta h majd mi nem szakitjuk emg a kapcsolatot...a legjobb barát szóbajöhetne mivel az már korban is közelebb áll hozzám és elég jól megértjük egymást és még jól is érezném vele magamat.és szeretnék neki egy kis fájdalmat okozni...megérdemli.
2008. szept. 7. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a bosszúállósdi,meg az,hogyha te is,akkor én is dolog kissé gyerekes szerintem.(Mégha netalán ugyis van,hogy megérdemelné,akkor is).Sokkal rosszabbul esne az neki,ha látná,hogy te nélküle is jókedvűen,nyugodtan,boldogan éled az életedet meg,hogy egy cseppet sem keseregsz utána.
2008. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti az esne neki a legrosszabbul, ha osszejonnel mondjuk velem. ;)

Viccet felreteve, mindig azt nezd, hogy mi a legjobb neked, ne azt, hogy mi a legroszabb neki. Pasit meg vegkepp ugy keress, hogy azt nezd, mi a jo neked, ne pedig azt, hogy mi a rossz neki. Egyebkent meg, ha talalsz egy tuti jofej sracot, aki minden szempontbol jobb mint o, es errol tudomast szerez, az amellett, hogy a legjobb neked, meg a legroszabb is lesz neki. ;) Szoval legyel igenyes, valogass, vard meg az "igazi"-t...

2008. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!