Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki tetszene nekem és megfogalmazná, hogy mért nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
csak én nem értem a kérdést? te terhes vagy?
2010. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Most elmondjam,miért nem akarok Veled járni,holott tetszem Neked? :-)
2010. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tetszel nekem, de nem vagy hozzám való.

Tetszel nekem, de nincs azonos érdeklődési körünk.

Tetszel nekem, de nem tudunk jókat dumálni együtt.


Ilyenekre gondoltál, vagy mi?

2010. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
TEtszel nekem, csak épp az a gond, tudom, hogy nem fog tetszeni, amit mondok: én átoperáltattm magam nemrég.
2010. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszel és szeretlek is,de az élet kegyetlen.Te túl jó vagy hozzám ,jobbat érdemelsz nálam.Hidd el így lesz legjobb mindkettőnknek,később majd megérted.Igazán hálás vagyok neked,de nekem ez nagyon hirtelen jött,nem vagyok még felkészülve egy komoly kapcsolatra,mert még frissek a sebek.Szeretném ha barátok maradnánk,lehet egyszer még fellángol valami,de most nagyon zűrös az életem.A CD-idet elküldöm valakivel.
2010. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
hehe nagyok ezek a válaszok is xD
2010. márc. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Én tudom,hogy tetszenék neked, és meg is fogalmaznám,hogy miért nem akarok veled járni.

Csak az a gond,hogy fiú vagyok. :$

2010. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!