Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nőnap alkalmából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nőnap alkalmából teljesen elfelejtett engem, nem vártam el tőle semmit, de még annyit sem mondott Boldog Nőnapot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

enyémis elfelejtette:/

és én nem akarok ajándékhalmokat...

csak egy kis figyelmességet és két szót...

vicces hogy mástól kaptam ajándékot tőle meg még két szót sem...rosszul esik:S

2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a férfiak 80%-a.

A többi is csak azért ismeri, mert rossz élményei vannak (elfelejtett dátum miatti súlyos problémák).

2010. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
JAJ!! Csak egy kis figyelmesseget akarok, egy ket szot. MIert maskor kotelezoen bennt ultetnek titeket a sarokban a pasik es csak szexre kelletek? Aki szeret teged az minden masodpercben szeretni fog es gondol rad. Istenem.
2010. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!