Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nőnap alkalmából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nőnap alkalmából teljesen elfelejtett engem, nem vártam el tőle semmit, de még annyit sem mondott Boldog Nőnapot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs vége a napnak!:)
2010. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged felejtett el, hanem a nőnapot! Ha az év minden napján nőnek tekint téged, akkor ezzel nincs is baj, erre a pótcselekvésre semmi szükségetek.
2010. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ajándékot!Frappáns lenne!
2010. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze majd csak április elsején. Állítólag akkor van nőnap.
2010. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért számodra mitjelent a nőnap?

Kötelező ajándékhalmokat szeretnél látni?

2010. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd felköszönt!

nehéz lenne elfelejteni mikor az egész környék ettöl zeng!

:D

2010. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

JAJJ dejó, hogy feltetted ezt a kérdést... tökre elfelejtettem, hogy Nőnap van... rohanok le virágért...


Amúgy attól, hogy elfelejtette, még nem kell azt hinned, hogy nem szeret... mi férfiak nem nagyon vagyunk tisztában a dátumokkal :)

2010. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Te felköszöntötted nov 19.-én férfinapon?
2010. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy ha tényleg szeret, akkor semmi szükség arra, hogy egy halom ajándékkal halmozzon el. Ha nőnek tekint, akkor azt nemcsak március 8.-án teszi, hanem egész évben. Légy nyugodt, biztos vagyok benne, hogy szeret, egyszerűen neki más ünnep többet jelent, mint ez. Ami érthető is, mi sem csinálunk a barátommal nagy ügyet pl. a Valentin-napból sem. Ha valakit szeretek, nemcsak február 14.-én vagy március 8.-án szeretem, hanem mindig. Szóval ne tojj be, kedves Kérdező, szeret a párod, egyszerűen csak nem tartja számon annyira ezt a napot, mint pl. a Karácsonyt vagy a szülinapodat.

24/L

2010. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Csak annyit mondanék férfiak és a dátumok nem túl jó barátok.:) Ha amúgy szeret és mindig nőnek tekint, akkor semmi gond,nem téged felejtett el csak ezt a napot:)


Boldog Nőnapot!

2010. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!