Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire fájnia?

Figyelt kérdés
tegnap este a barátommal megvolt beszélve hogy találkozunk, késve jött -kicsit duzzogtam ..gondoltam majd megvigasztal,ölelget stb..de aztán csak nézett rám és elmondta hogy megcsalt 2 szer is, részegen ..és hogy ne is folytassuk mert nem akar nekem hazudni de nem tud szerelemből szeretni!Azóta csak sírok és nem tudom hogy lépjek tovább...Annyi az emlék:(és a sulimba is jár ráadásul:(Mit tegyek?
2008. szept. 6. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy fájjon lépj tovább.Keress másik pasit vagy valamilyen sportal vagy valamivel foglald le magadat hogy ne gondolj rá.
2008. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy, hogy minden vég egy új kezdet. Tényleg tovább kell lépned, ő nem érdemel meg téged. Tudom, hogy nehéz, de így tönkretehetsz hónapokat saját magadnak ha állandóan agyalsz és töröd magad miatta. Ha ott lesz mindig dobog majd a szived és feljönnek az emlékek, de ezeket olyankor lekell nyelni és legalább úgycsinálni mint aki továbblépett. Egy idő után rájössz h nemcsak úgycsinálsz már...
2008. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Törlesztened kéne és hamarabb elfelejted menj ma bulizni és az elsö jo pasinak meséld el és+vigasztal mond hogy vigaszra van szükséged és menjen fel hozzäd aztän majd lesz valami
2008. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

legalább őszínte, ez becsülendő ...

de nem kéne folytatni vele, azért ráköszönhetsz az utcán ...

most legyél egy kicsit egyedül, ne másik ágyában felejts, mert annak nem lesz jó vége, tönkreteszi az önbecsülésed, kurvát csinálsz magadból, aztán elkezdesz drogozni és a barátaid is megutálnak. ismerek pár ilyen csajt ...

2008. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne hogy fájjon mert a srác nem érdemli meg de mégis nagyon fáj, tudom. Engem egy régi barátom 1 éven keresztül folyamatosan csalt abból a 2 évből amit együtt voltunk. Nekem is azt mondták hogy nem éri meg sírni, keseregni miatta hónapokig de mégis azt tettem. Ezen túl kell esni, aztán idővel majd jobb lesz. Próbálj meg nyitott lenni a világ iránt, ne zárkózz be, ismerkedj emberekkel és meglátod hogy találni fogsz olyan fiút aki szeret és megbecsül, ebben biztos vagyok. A suliban pedig egyszerűen most ne vegyél róla tudomást, aztán ha túl leszel a bánaton meglátod mennyire nem is fontos már az a srác!

Fel a fejjel!

2008. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En is pontosan igy jartam...Nagyon szerettem valakit..aztan megcsalt es vege lett... Anyira rossz volt,semmire sem tudtam figyelni se enni se inni nem tudtam ojan voltam mind 1 elo halott...

„Azt hittem szeretnek, pedig csak játszottak velem;

minden, amit eddig hittem, romokban hever.

Összetört szív, s talán már néma érzések suttogják:

nem érdemes sírni, ennyi volt a boldogság.

Nehéz a könnyes szemen uralkodni, hisz őt senki sem tudja majd pótolni.

Néma minden, hisz még fáj a szív, s azt hiszed, hogy ez soha nem lesz többé így.

Talán igazad van, de ha így is lenne, gondolj az együtt töltött, boldog percekre.

Hisz annyi minden közös emlék, forró csókok, meleg ölelés...

S most minden szertefoszlott.

Közös álmok, vágyak, tervek, minden, miket együtt terveztetek.

Ennyi volt, s te már tudod, sohasem feleded el őt, bárhová is juttok.

Az ő szerető szívét nem lehet feledni, mert megtanított arra, hogyan kell szeretni.

Forró ölelések, csókok, s minden, mit ajkaitok egymás felé mondott.

Ha most már vége is, tudd, hogy sohasem feledhet el ő téged, hiszen élete egy részét szentelte néked. S ezt kitörölni, elfeledni még akkor sem lehet, ha szíve majd egykor egy másikat szeret

Ennyi volt, mi szép volt s jó, hidd el, ez nem múlandó.

S hidd el azt, ne kételkedj benne, ha végső búcsú közeleg, ő lesz az utolsó, ki azt mondja, ég veled, szerettelek, s talán még most is így érzek.

Tudom, ez már késő, s tán te ezt nem is érted, hogy mért hagytalak el, ha szerettelek téged….”

Ez volt akkor a kedvenc idezetem...

Aztan masfel evig! masfel evig egyfojtaba csak ott szerettem titokban,senkivel se jartam senkiben sem biztam... mig egy napon rajottem h nem eri meg...

es megismertem valakit... es szerelmes lettem masfel ev utan megint... ugy h adj magadnak kis idot..1-2 hetet az alatt sird ki magad es utanna lepj tovabb... keress 1 masik pasit es engedd hogy szeressen... mert nem igaz h mindegyik egyforma! sok sikert neked.. puszi

2008. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úhhh...ez az idézet,nagyon meghadódtam.Tulajdonképpen én is elég rossz helyzetbe vagyok...3 év után látom,hogy nem sokáig tart ez a dolog...Szakitottunk...1 napig bírtam... sírogörcsök törtek rám..aztán most ujra gyütt,de tudom,érzem h ő már nem szeret...és ezen nemsokára tul kell esenem...nagyon nehéz,már a gondolat is. Olyan mintha gyászolnom kellene valakit akit szerettem...csak nem akarok tudomást venni róla.Pedig hamarosan eljön az idő amikor életem nagy-nagy szerelmét vaszítem el.A legrosszabb,hogy az én hibámból(nem csaltam meg!!).
2008. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a szerelem boldogsággal majd csalodással vagy bánattal végződik...de hidd el sok-sok ember járt így vagy hasonlóan...köztük én is!Mert ez az élettel jár és nagyon sokan túl élték és túl estek ezen,még ha nehezen is!De ebbe mi szerintem nem tudunk segiteni..mert hiába írom hogy sajnálom és hogy lépj túl ezen...mert tudom ilyenkor ezek a szavak nem érnek sokat...de remélem sikerülni fog hamar túl tenned magad ezen!!puszi
2008. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek:):) sokat segitettetek:):) és ma már észre sem veszem ha eljön mellettem a suliban :D:D

Sajnos mindennek vége egyszer és nagyon sokan szomorúak egy fiú vagy egy lány miatt de csak azt tudom mondani mindenkinek hogy vannak emberek akik oda figyelnek ránk és tanácsot adnak telik az idő begyógyulnak a sebek, aztán megint szárnyalhatunk :)

2008. okt. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!