Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ennyire fájnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire fájnia annak ha vége van egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Most lett vége a barátommal... nem tartott sokáig a távolság miatt és meg beszéltük, hogy barátok maradunk, de attól még nagyon nehéz :'(:'(
2010. márc. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a természetnek az az érdeke, hogy ti együtt maradjatok, és sok gyereket csináljatok.
2010. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem.
2010. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert van értéke. ;)
2010. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A távolság és az együtt töltött rövid idő ellenére szeretted! Ezért fáj, amikor sajnos "A szerelemnek múlnia kell...." és tehetetlen vagy :(

20/L

2010. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, nekem is ugyan ez volt... Minden tökéletes volt, csak épp alig tudtunk találkozni, úgyhogy elengedtük egymást. Ha gondolod, írj emailt :)
2010. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért mert kötődsz hozzá, másképp nem is mentél volna bele egy ilyen kapcsolatba ami távoli. Én is távkapcsolatban élek, és meghalnék ha vége kéne hogy legyen. Bár egyszer már vége volt :( Az igazság az hogy sajnos nehéz kilábalni, de kitartás, ezzel sajnos nem vagy egyedül. Végigmész az utcán és hidd el, minden 3. embernek szerelmi bánata van, mégha ez nem is látszik.
2010. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom mit élsz át, mi is most váltunk szét a párommal. Sokáig voltunk csak barátok, utána komolyabbra fordult a dolog közünk, de sajnos elhagyott...továbbra is maradtunk barátok...nagyon rossz és nehéz...eleinte majdnem beleőrültem, sirtam, irtam neki, hivtam...de most már pár napja megfogadtam, hogy nem keresem tobbet, valahogyan el kell felejteni...

és nem mondom, hogy könnyű lesz, nagyon fáj a szakitás, mert igaz érzésekről van szó...és mindaddig fájni fog,amig bele nem szeretsz valaki másba...akkor ha majd kicsit kezdesz boldog lenni...minden rossz feledésbe merül...

2010. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!