Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz a magyar nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a magyar nőkről?

Figyelt kérdés
nemkort is kérek!
2010. márc. 8. 16:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
a magyar lányok a legszebbek, és kész :D
2010. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

én magyar vagyok és csúnya....:D


16/L

2010. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%

Szépek és beképzeltek,de nagyon!

Nekem a mexicoi nők jobban bejönnek :D

2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23/F
2010. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szépek? :D Jártam Olaszországban, Brazíliában és én mondom, a barna bőrű lányoknál nincs szebb. Gyönyörű hullámos, fekete haj...aaa:D A magyarok elég rondák. Amúgy még az angol lányok is szépek.
2010. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok szép lány vagy Magyarországon, a gond csak az, hogy nagyon kevés jól kinéző pasi. És nagyon sok ronda!!!
2010. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Szerintem szepek. De enyhe tulzasnak tartom azt,hogy ,,mi vagyunk a legszebbek :D,,

Angliaban elek es eleg sok nemzetiseguvel talalkoztam mar. Es vannak sokkal szebbek nalunk.

De megjegyzem,hogy nem egyszer volt az,hogy megkerdeztek a nemzetisegmet es mikor mondtam,hogy magyar vagyok akkor mondtak,hogy: ohh igen hallottam arrol,hogy a magyar lanyok milyen szepek :D


20L

2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy iszonyatosan beképzeltek, 90%-uk baromi jó nőnek gondolja magát (holott az max. a top 10% lehetne), miközben a férfiak ugyanilyen részét "béna pasinak" minősítik.

Ennek megfelelően manapság már az egyáltalán nem szépeknek, sőt egyenesen a bányarémeknek is elképesztő igényeik vannak, mind a külső, mind pedig az anyagiak tekintetében (holott nyilvánvaló, hogy igazán gazdag és jó külsejű "pasi" csak a legjobb 0,1%-nak azaz ezerből egynek juthat).

Továbbá világelsők abban, hogy a kisujjukat sem mozdítanák meg az "ügy" érdekében, ráadásul kéretik magukat, játsszák az eszüket.

Külföldön (Kanadáról és Svédországról tudok nyilatkozni) ez teljesen másképp működik, ha oda kikerülne egy ilyen orrát fennhordó magyar "hercegkisasszony", rá se hederítenének, élete végéig egyedül maradna, és körberöhögnék az elvárásaival.

Ahhoz meg lenne egy két szavam aki ezt az orbitális baromságot kitalálta, hogy milyen szépek a magyar nők. Ebben legfeljebb annyi igazság lehet, hogy a legszebb magyar lányoknak világviszonylatban sem kell szégyenkezniük. Azonban a hazai nők 99,9%-ának nem kell ezen agyalnia, mivel ahogy már mondtam ez csak a legszebbeket érinti, nem pedig őket.

2010. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

ezaaaz! imádom az előző válaszolót!!!:)

a magyar nők tényleg elég rondák(tisztelet a néhány kivételnek), és rohadt beképzeltek, mindegyik bányarém rohadt szépnek hiszi magát:D

aki azt mondja hogy a magyar nők milyen szépek, az vagy vak, vagy még nem járt külföldön.

érdekes, hogy egy külföldi ismerősöm se hallott még arról, hogy szépek a magyar nők, arról viszont igen, hogy mekkora olcsó kurvä mind. siralmas. nőknek nem nevezhető a 90%uk. a külföldiek szerint se szépek, megnyugodhattok.

20/L

2010. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

ja és tudom nem erre irányult a kérdés, de a magyar fériak, ha lehet még rondábbak.

a svéd, spanyol, dél-amerikai nők és férfiak között viszont sok a szép.

2010. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!