Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányhoz mentek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányhoz mentek oda előbb? Aki egyedül üldögél vagy aki a barátnőivel bulizik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam itt lenne az ideje kicsit kimozdulni, de nincs kivel. És egyedül elmennék valamerre nem tudom mennyi esélyem lenne ismerkedni.
2010. márc. 7. 00:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hogyha egyedül van, mert ha elutasít így csak egy ember előtt alázkodok meg, ha meg ott vannak a barátnői akkor több előtt is.
2010. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Koktél kiesett, nem szoktam hozzá amikor "ideje" lett volna. Van néhány ötletem hová mehetnék. Megfigyelésben jó vagyok, talán valakivel összeakadna a szemünk. Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet egyedül menni, de nincs más. Most üljek a gép előtt egész nap és regeljek az összes társkereső oldalon? Vagy nem tudom mit kellene tennem. 18 vagyok.
2010. márc. 7. 00:59
 13/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer a nővéremmel mentem és a bejáratnál szétváltunk. Vigyél magaddal egy fiút, de ne mutatkozzatok bent együtt, ha nem akarsz egyedül menni.
2010. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Akkor mit csinálnál? Csak figyelnél, vagy táncolnál?

és milyen szórakozóhelyekre gondoltál? Bp? pl corvintető? vagy dizsik :P ?

2010. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Disco kizárva.. Olyan hely kellene ahol egyszerre lehet beszélgetni és táncolni is, bár utóbbiban nincs sok gyakorlatom :D.
2010. márc. 7. 01:09
 16/22 anonim ***** válasza:
és mikor mennél? + miért nincs senki akivel szívesen mennél?
2010. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De hogyhogy nincs senki az égvilágon, aki elmenne veled? :O
2010. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki sétálni holnap délután az utcára, kimegyek én is, hátha találkozunk:D
2010. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Amikor sikerül rávennem magam. Barátnőmet hívtam, de nem akar eljönni, még városon belül se. Rajta kívül nincs senki aki ennyire megértene és akivel szívesen elmennék.
2010. márc. 7. 01:21
 20/22 anonim ***** válasza:
ez jó h így egyedül is mész.. én nem szívesen, de azért most adtál kis bátorságot xD egyszer voltam egyedül de az elég rosszul sült el :P de egyedül itthon rossz és ki kell mozdulnom úgyh majd megyek.
2010. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!