Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen hülye helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Szoval anyum egy ideje randizik egy férivel és tegnap este engem is elhívott mert vacsorázni mentek és a pasi is hozta a fiát!(én 17 vagyok a fiu 18) és nagyon jó volt minden a fiu kedves volt velem és nagyon helyes is:)beszélgettünk és mondta hogy van barátnője...:( hidegzuhanyként ért:( hogy fogok egy házba élni vele (ha a szüleink összeházasodnak ami nagyon valószínű):(mit tudok csinálni?
2010. márc. 5. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ÉS az nem lenne bizarr, h kvázi a mostohatestvéreddel kavarsz? Mi ez, a Kegyetlen játékok?

Most gondolj bele, ott az anyád egy pasassal, és komolyabbra fordul köztük a dolog, esetleg össze akarnak költözni, házasodni. Esetleg a srác is költözik a pasassal. Ott éltek egymás mellett, a szüleitek egy ágyban, és ti is???

Ez nekem még furcsább volna, mint ha a srác hozná a barátnőjét...

Szóval sztem is jobban járnál,ha kerítenél magadnak másik srácot.

2010. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És akkor mi lesz, ha esetleg összejöttök, de mégsem működik a dolog? Szétrobbantanád anyukád kapcsolatát is, csak hogy nem kelljen egy fedél alatt lakni vele?

Ne legyél ilyen önző!! Ne csak magadra gondolj!

Keress egy másik normális srácot! Abból nem lehet családi balhé később sem!

2010. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
miért csak a rosszra kell gondolni?és ha jól megvagyunk?
2010. márc. 10. 18:15
 14/15 anonim ***** válasza:

És mi van ha nem? Ritka h az ember 17 évesen találja meg az igazit! Ha nem ő az igazi, akkor szakítás a vége, és akkor jön a kellemetlen dolog! De nem csak nektek, hanem a szüleiteknek is!

És különben is, van barátnője!

2010. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

azóta sok idő eltelt, végül nem lett semmi :)

nagyon jó barátok vagyunk és úgy viselkedünk néha mintha tesók lennénk. minden a lehető legjobban alakult (és a szüleink azóta is együtt vannak)

2013. jan. 10. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!