Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig hiszek a hercegben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig hiszek a hercegben, a fehér lovon. Ez annyira rossz. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
még mindig reménykedek abban, h egyszer majd lesz 1 pasi, aki nem csak a hétvégi lerészegedésről, füvezésről, suliból való lógásról, tanaroknak való beszólásokról, bunyókról, meg hasonló marhaságokrol fog tudni majd beszélni, hanem esetleg zenéről, szinházról, filmekről. van még ilyen pasi? olyan rossz, h ennyi mindenről olvastam, és tanulok, mert mindig csak magasabbra kerül a léc. kiskoromban, azt hittem, h ez jó, de ma már látom, h annyira nem is. 19, l
2010. márc. 5. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
van még ilyen pasi. de ő már az enyém..:)
2010. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik is,ezek a normálisak,lehet,nem jó baráti társaságban mozogsz. Ismerkedj!
2010. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
arra hogy mit tehetnél: szerintem teljesen normális hogy vannak igényeid és nem is kell lejjebb adnod lehet hogy más helyen kell keresgélned.
2010. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ismerkedek, de mindig az ilyenek találnak meg :S
2010. márc. 5. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok se herceg, és nem is ígérem, h. fehér lovon megyek el érted, de a többi igaz rám, ha gondolod írj privit ;)


18/f

2010. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
irnék, de van barátom, és nem vok magyarországi. a baratom se az az igazi, akire vágyom. kedves, meg minden, de sok mindenben nem egyezünk.
2010. márc. 5. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:

nem is szőke,nem is herceg,és fehér ló helyett bordó kocsival mászkál,de én megtaláltam az igazit

ne pazarold olyanra az időd,akivel nem vagy boldog...

2010. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én már 12 éve férjnél vagyok és még titokban mindig álmodozom...

Szerintem nem baj, romantikus lélek vagy és mivel fiatal nő vagy sose lehet tudni, mikor találsz éppen egy hercegre.

Én kívánom hogy sikerüljön....

2010. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi :) de tenyleg nevetséges, h még ilyenekben hiszek. inkabb a rideg valósággal kellene szembenéznem, h a házasságban az emberek megcsalják egymást, egyre több a 3 as szex, a nőknek " el kellene " fogadniuk, h a vőlegény a legénybúcsún még vagy 2 csajt megk.r, mert aztan szegeny, soha tobbet nem tehet ilyet. ezeket én nem tudom elfogadni. :S
2010. márc. 5. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:

A lerészegedéssel kapcsolatban semmit sem garantálhatok, viszont a zene, filmek stb. bármikor jöhetnek. Az már csak hab a tortára hogy igaz néha, de eljárok színházba is:D (hnap pont megyek egy előadásra). Fehér ló helyett fehér kocsi, jóképű herceg helyett mégjobb képű egyetemista srác:D

Ha felkeltettem az érdeklődésedet privi

22/F

2010. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!