Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. 3 éve vagyunk házasok. Eleinte minden szuper volt az ágyban. Mostanában semmihez sics kedve. Csak elterül, és csinálj amit akarsz. Nem hajlandó sem orális szexre, sem bármilyen más pózra. Sokszor már nekem is elmegy az egésztől a kedvem.
2008. szept. 4. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre szokta mondani egyik haverom, h nézz meccset. :)

De más se tud értelmesebbet mondani, amíg meg nem mondod, h eddig mit csináltatok.

Esetleg annyit, h csináljátok ott, úgy, azzal és olyan módon, ahogy, ahol és amivel még nem!

2008. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Sajnállak!Nincs rosszabb mint egy olyan "nő"aki csak-tedd ki Jankó,hadd hűljön"Ha nincs gyerek,én otthagynám.Egyszer élsz csak és amiben most vagy az szerintem nem teljes.60éves vagyok,volt pár kapcsolatom.tudom mit beszélek.Szerintem a sperma a legerősebb ragasztó,két embert fog össze!
2008. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégegyszer átolvastam a kérdésed és úgy válaszoltam,mintha a férj panaszkodott volna De mi van akkor,ha a feleség panaszkodik a férjére?Mert a kérdésből nem derül ki egyértelműen.Akkor bizony más a leányzó fekvése!!!
2008. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, férj panaszkodott. Gyerek is van, de negyon gondolkodom rajta, hogy talán tényleg jobb, ha inkább elválunk.
2008. szept. 4. 09:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Régebben sokkal nyitottabb, aktívabb volt.
2008. szept. 4. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál már erről beszélni vele? Amúgy pont ezen az oldalon szokott lenni ilyen "dobd fel a szexuális életed" reklám, mi lenne ha körülnéznétek ott, hátha találtok valami izgiset? Meg pl ehető fehérneműt is vehettek, szerepjáték (bár nem tudom mennyire hajlotok az ilyesmire). Amíg még pici remény van arra, hogy rendbe jöttök, nehogy elválj! Az a gyereknek nagyon nem tenne jót.

Meg esetleg ha odáig fajul egy szexuálpszichológushoz is elmehettek, hátha ő tud segíteni.

2008. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebben létezett a vágy és a szex élvezete, és egyszer csak eltűnt, annak a legtöbb esetben lelki okai vannak. Ki nem mondott konfliktus, sértettség, megbántottság egyenes úton vezet a testi kapcsolat elutasításához. Sajnos, saját tapasztalat (nő vagyok).

Imádtam a volt párommal szeretkezni, aktív voltam, de annyiszor megbántott, megsértett, becsapott, hogy egy idő után a magamba fojtott megbántottság már legyőzte a vágyat. Gyakorlatilag megszűntem szexuálisan funkcionálni.

Esetleg nem okoztál neki lelki fájdalmat?

Egyáltalán, szeret még???

Ha a fentiekről van szó, akkor a problémák kibeszélése és megoldása segíthet. Ha ez nem elég, akkor szexuálpszichológus segíthet.

2008. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
probaltad a szexmasszazst, vagy ilyesmit? a noknél szerintem maskepp megy a szerelmeskedes mint a ferfiaknal (igen, nalunk szerelmeskedes, nem szex :)). lehet, hogy mar nem szeret, vagy nem kivan, akkor meg kell vele beszelni, lehet, hogy csak nyugos mostanaban, gondja van, es azert nem kivanja az egyuttletet. mindenesetre beszeld meg vele mindenkepp.
2008. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!