Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk 2 eve de meg mindig szerelmes vagyok bele mit tegyek?

Figyelt kérdés
meg mindig szeretem az elso baratomat 2 eve szakitottunk azotta ritkan taliztunk de ahanyszor lattam reszkettem anyira szeretem .. nekem van baratom de en nem ot szeretem hanem az elsot .2 eve mar megprobaltam elfelejteni de nem sikerult most mit tegyek?
2008. szept. 3. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a volt pasid, és kérdezd meg, hogy újrakezdhetnétek-e. 2 év eltelt, változhattatok, "felnőhettetek". Ha belemegy, akkor szakíts a mostanival, ha meg nem, akkor továbbra is marad a felejtés. Viszont így nem tudom mennyire ferr a mostani barátoddal, hogy tudod, hogy nem őt szereted.
2008. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem meg kell tanulni elengedni azt aki ,menni akart.Erre enis a napokban jottem ra.Mert hasonlo cipoben jartam veled,de rajottem elkell engedni a multat es csak emlekkent megorizni.
2008. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi jólbevált módszerek...
2008. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!