Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ennek fiúk?

Figyelt kérdés
A barátomnak elég nehéz időszaka van most, vizsgákra készül, otthon is vannak gondok, emellett én is betegeskedtem, és mégis ápolgatott engem. Most végre én teljesen kijöttem a betegségből. És arra gondoltam, hogy hétvégén vinnék neki egy kis sütikét, de egyszerűen elkészíthetőt, amit nem is kell sütni, mert csak pár órám lesz rá otthon (mert koleszos vagyok, és ő is máshol lakik). Örülni fog vajon neki? Igazából ajándékot nem tudok venni, mert anyagilag nagyon leégtem, ágybeli meglepetést már kitaláltam, de akartam még mást is pluszba, ezért gondoltam a sütire. Örülni fog neki? Ő megszokott néha lepni egy-egy tábla csokival, vagy más aprósággal, és gondoltam, hogy most viszonoznám egy kicsit. Nem gond, ha nem bonyolult sütit viszek, hanem valami kis egyszerűet (pl.: kekszgolyó)?
2010. márc. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bármikor örülnék neki és megenném :)

Kedves tőled!

2010. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sztemis fog neki örülni
2010. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog örülni! =) Nem az a lényeg, hogy nehezen elkészíthető süti legyen, hanem az, hogy saját kezűleg készíted neki. Ez elég nagy öröm lesz a számára, hogy neki készítetted :)
2010. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszolóval értek egyet. Az a lényeg, hogy Te készítetted. Biztosan értékelni fogja.
2010. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!