Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kixy93 kérdése:

Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Jövőhónapban leszünk egy évesek a barátommal és azt találtam ki egy éves évfordulónkra ajándéknak (az egyiknek..) hogy elmegyünk egy hozzánk közeli városba, ahova tesznek ki ilyen szerelem lakatokat és megcsináltatnám a mi nevünkkel és elvinném oda és közösen odalakatolnánk és a kulcsot pedig beledobnánk a folyóba és utána piknikeznénk ott..Szerintetek ez milyen ajándék?Vélemény?Ti örülnétek ennek?:) Vagy nagyon nyálas?:/ Esetleg írhattok ajándékötleteket is, a barátom 23 éves!:) Köszi előre is ;) Kort írjatok!
2011. aug. 13. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az h "(az egyiknek..)" ?
2011. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,de azért vegyél neki egy sört is,ne szomjazzon már közbe! :)
2011. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mentek Pécsre? vagy Veszprém? :D vagy netán Eger? :P Szerintem jó ötlet
2011. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, Bajára megyünk egyébként :) Igen az egyik ajándék csak ez, mert még valamit gondoltam mellé venni, bár ötletem az nincs.. :/ Szóval írhattok ötletet!:)
2011. aug. 13. 20:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Haha, nem szereti a sört :-) :D
2011. aug. 13. 20:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ja kicsit nyálas de ha olyan a barátod akkor nem bánja :D
2011. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez már túl nyálas. Szerelemlakat, meg egyebek... :)


A piknikezés jó ötlet, sőt, én tovább növelném egy sátorozásra. Gondolj bele, egy teljes éjszaka, amikor tényleg csak Ti vagytok, se szobatárs, vagy szülők. És mindez a szabad ég alatt.

2011. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jól hangzik, én örülnék neki.

19/F

2011. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, jó ötletet adtál, köszi.. :D
2011. aug. 13. 20:23
 10/15 anonim válasza:

36 éves


Ha nem a lakat kattintás lesz a fő atrakció akkor biztosan nem bánja :) Nem baj ha a fő attrakció úgy mond kevesebbe kerül , lehet az egy apróság is. Csak ne éreztesd vele hogy a lakattal most jól megfogtalak :) Attól elijed minden pasi.

2011. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!