Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beviz Elek kérdése:

Ki a selejtes? Én vagyok gyökér, vagy ő fújja fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátnőm berágott, mert volt nálunk egy lány akivel régen lefeküdtem (több mint egy éve). A barátnőm is nálunk volt amikor átjött az ex-szexpartner. Büszkén bemutattam neki a bnőm, stb. Most azért nem beszél velem, mert átjött a másik lány és megtudta, hogy lefeküdtünk régen. Múlt hétvégén a barátnőm a volt barátjával bulizott (akivel mellesleg lefeküdt amikor jártak).

Most én vagyok a gyökér, mert megengedem, hogy azzal bulizzon akivel akar és megbízok benne? Vagy esetleg ő olyan h.lye, hogy nem érti meg, hogy szeretem és tökmindegy, hogy kivel találkozok, úgysem csalom meg?

Legfőképpen a lányok gondolkozásmódja érdekel :)

Én 19/f, ő 17/l


2010. márc. 3. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom hogy ne beszélj vele...ő volt hülye, nehogy már te kérjél elnézést....

Ez bizalom kérdése volt...


Másrészről meg ha te nem mész és rimánkodsz hogy szóbaálljon veled, azzal megmutatod hogy te tőle független vagy és magyarul férfi vagy.....előbb utóbb ő fog keresni téged...ha valóban vonzódik hozzád...

2010. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
különben még az is eszembe jutott, hogy talán az nem tetszett neki, hogy nem tudott róla, hanem csak hirtelen ott termett egy lány a múltadból.
2010. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

valószínűleg a dolog gyökere abban van hogy a te szempontodból ő is egy régi nőd akivel újra kavarsz, és fél hogy ezt egy másik régi nőddel is megteszed, hisz vele is ujra összejöttél

a másik és ezt nagyon kihangsúlyoznám : egy dolog hogy valahol bulizik és ott van az exe is DE AZ EGÉSZEN MÁS ha valakit felhívsz a lakásodra!!!!!! ha tartani akarod velük a kapcsolatot találkozz velük kocsmába, dicóba, kávézóba...stb. de NE vidd fel őket "szobára"

2010. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Oké, hogy nem tudott róla és most megtudta, de én sem áskálódok a múltjában. Ő eddig nem kérdezte, nem mondtam semmit. Én sem kérdezek tőle. Tegnap egy közös ismerős elszólta magát... Azt nem bírom, ki hogy úgy csinálok, mintha nem érdekelne, mert nagyon nagyon szeretem.

Próbáltam vele beszélni. Még jobban összevesztünk és hazament....

2010. márc. 3. 13:37
 15/19 A kérdező kommentje:
Az úgy nézett ki, hogy otthon voltam a barátnőmmel, majd egyszercsak betoppant a csaj a barátnőjével. Amúgy csak annyira ex, hogy szexen kívül semmi nem volt. Teljesen érzelemmentes volt (mindkét fél részéről, több mint egy éve). A kapcsolatot nem is tartom velük, néha futunk össze.
2010. márc. 3. 13:41
 16/19 anonim ***** válasza:

hjajj mennyivel jobb így hogy csak szexeltetek...

ha volt idő mikor szexeltetek és te nem éreztél iránta semmi valószínűleg felmerült benne hogy talán újra meg fogod tenni. igen igen mondod hogy őt szereted(bnődet) de ugylátszik te érzelmek nélkül is meg tudsz dugni valakit tehát amelett hogy őt szereted(bnődet) méd beleférhet hogy kefélj vele egyet---legalábbis gyanítom bnőd ezt gondolja

az se javít a helyzete hogy ezt eddig elhallgattad előle, mert ha egy ilyet eltitkolsz rögtön felmerül a kérdés a nőben hogy miért?? és nem arra fog gondolni, hogy régen volt és már nem számít...

2010. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hát vannak itt érdekes dolgok. pl az is, amit egy korábbi válaszoló írt: a lány szemében ő is veszélyforrás, mert vele is újra összejöttél, akkor a másik csajjal is megteheted.

aztán meg ha elhallgatsz tőle ilyesmit, nem is csodálom, ha kiakad...

én pl tudok a párom előző kapcsolatairól.

szóval sztem most egy kis nyugi kell mindkettőtöknek, és legközelebb légy megértőbb vele, még ha nehéz is.

már ha tényleg megéri a fáradtság.

2010. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem titkoltam, de mivel nem kérdezte meg, nem kezdtem magamtól mesélni. Megkérdezte, hogy összesen hány lánnyal csináltam. Válaszoltam. Több kérdése ehhez a témához kapcsolódóan nem volt, én pedig nem akartam neki mesélni semmit, mert fordított esetben sem túl jó érzés.

Az egy dolog, hogy érzelmek nélkül is le tudok feküdni valakivel, de ha van egy barátnőm, akkor még smárolni sem tudok mással. Nálam elvi kérdés, hogy amíg nincs vége, addig mással semmit sem csinálok. (pia hatására sem!!)

2010. márc. 3. 16:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikben sincs semmi.
2010. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!