Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beviz Elek kérdése:

Ki a selejtes? Én vagyok gyökér, vagy ő fújja fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátnőm berágott, mert volt nálunk egy lány akivel régen lefeküdtem (több mint egy éve). A barátnőm is nálunk volt amikor átjött az ex-szexpartner. Büszkén bemutattam neki a bnőm, stb. Most azért nem beszél velem, mert átjött a másik lány és megtudta, hogy lefeküdtünk régen. Múlt hétvégén a barátnőm a volt barátjával bulizott (akivel mellesleg lefeküdt amikor jártak).

Most én vagyok a gyökér, mert megengedem, hogy azzal bulizzon akivel akar és megbízok benne? Vagy esetleg ő olyan h.lye, hogy nem érti meg, hogy szeretem és tökmindegy, hogy kivel találkozok, úgysem csalom meg?

Legfőképpen a lányok gondolkozásmódja érdekel :)

Én 19/f, ő 17/l


2010. márc. 3. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás, de a lányoknak van egy olyan tulajdonsága hogy maguknak mindent meg engednek, de a párjuknak még egy másik lányra se szabadna ránézniük ha rajtuk múlna. Ez tapasztalat, nem vagy hülye csak a lányok nagy többsége ilyen, de én nem tudnék így bízni benne !
2010. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jah és szomorú h ezt mindeggyik megcsinálja, csak 1 szer kéne megmondani h normálisan kapd össze magad anyukám.
2010. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert a te kapcsolatod nem futotta ki magát, hogyúgymondjam...
2010. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én megbízok benne, mert tudom, hogy szeret. Én pedig tudom, hogy egy h.lye p.csa de nagyon szeretem. Amikor nem jön rá az 5 perc, akkor nagyon jól érezzük magunkat.

Csak sajnos eléggé hangulatember... :(

2010. márc. 3. 12:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaja az én barátnőm is elősszar 5perc jött rá, majd ha szar kedve volt akkor hetekig hozzá sem lehetett szólni mert már a köszönésem sem tetszett neki, és hiába szereti az ember ha szarba sem veszik, kívánom h neked ne legyen ilyen majd.
2010. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok akik úgy lettek beállítva, hogy maguknak sokkal több mindent megengednek mint a barátjuknak, de fordítva is van ilyen. Szerintem keress másikat haver, vagy változtasd meg, mert ez nem normális dolog, és így sosem lesz normális a kapcsolatotok.
2010. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát, valószínűleg máshogy értékeli a dolgokat.

Ha a magam példájából indulok ki: szeretem a páromat, de nem szeretem, ha más lányok vannak körülötte. Mert idegesít. Nem ismerem azokat a lányokat, nem tudom, mikre képesek, nem tudom, milyen volt a kapcsolatuk, és nem tudhatom, van -e hátsó szándék bennük.

És a páromban megbízom, tudom, hogy nem csalna meg. De a lányok idegesítenek, ha körülötte vannak, mert maga a tény is zavar, hogy esetleg akarhatnak valamit a páromtól.

Ezzel szemben (még jó, hogy a párom más habitusú, mint én) ha én találkozom egy régi ismerőssel, baráttal, még ha anno jártunk is, tudom, hogy nem fog semmi sem történni. Mert a magam történetét ismerem.

Szerintem a te barátnődben is inkább csak ez a bizalmatlanság van. Hogy nem tudja, a másik csaj mit szeretne tőled. Nem biztos, hogy ellened irányul a viselkedése.

Különben fektessetek le szabályokat. (Találkozhatsz bárkivel, csak szólj előre.) vagy valami ilyesmi. :)

23L

2010. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék újat keresni. Régen jártunk 3 hónapot, majd szakítottunk (3 éve) és most újra. Eddig ő volt az akit igazán szerettem. A többi lány csak úgy tetszett, de semmi több. Nagyon nehezen tudok bárkit is megszeretni :(
2010. márc. 3. 12:29
 9/19 A kérdező kommentje:

12:27

Igazad van, én is így vagyok vele. Annyi a külömbség, hogy én megbízok benne, ő pedig bennem nem.

Nyugodtan elengedem bárhová, de én boltba is alig mehetek... Nem lehet vele normálisan beszélni, inkább nem mond semmit...

2010. márc. 3. 12:38
 10/19 anonim ***** válasza:
12:27-es vagyok. Akkor ülj le vele beszélgetni. Biztos vagy amúgy a szeretetében? Mármint ha mondjuk választás elé állítanád, téged választana? Mert akkor lehet, hogy ez lenne a megoldás. Mondd el neki, hogy neked ez az állapot így nem tetszik, és változtasson rajta. Ha szeret téged, akkor jár neked a bizalom, ás ezt el is mondhatod neki. Tudod, nálunk jól működik ez a dolog, mert már rögtön az elején tisztáztuk, ki hogy áll ezekhez a kérdésekhez. Mindenképp beszélgetnetek kéne erről. Légy egy kicsit erélyesebb, ne hagyd, hogy szó nélkül elvonuljon.
2010. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!