Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Most derült ki h mehetek külföldre (kína) dolgozni egész nyárra. Nem tudom hogy mondjam meg a barátomnak, mivel mikor elkezdtem ezt az egész jelentkezést éppen külön voltunk. ,

Figyelt kérdés

De múlthéten újra összejöttünk, és ma derült ki h felvettek. Sajnos neki rengeteg problémája van (család, pénzügyek, suli) és megígértem neki h mellette leszek végig, de most ez közbejött és nem tudom lemondani, Hogy mondjam meg neki? Sztetek hogy fog reagálni erre?

L 21 F 23


2010. márc. 1. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Mielőtt elmész alaposan nézz utána az egésznek, de ha vallós a lehetőség ne hagyd ki.

Pasik jönnek mennek, ne kösd össze az életed egy depis lúzer pasival. Esetleg kérd meg hogy tartson veled.

2010. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Az aki azt írja "vele vagy nélküle" (már bocsi), de nem normális. Tuti, hogy ha neki adódna ilyen vagy ehhez hasonló helyzet akkor kapva kapna az alkalmon. Az ilyenekre ne figyelj. Igen sajnos van olyan munkahely ahol még annak kell fizetni aki odamegy dolgozni (még ha nyári munka is). A cég nem állja az úti költséget, szállást, ételt.... stb.

Szerintem ezt a nagy lehetőséget ne hagyd ki. Ha most vissza mondod valami mondva csinált ürüggyel örök életere bánni fogod. Egy pasi miatt sem érdemes maradni. Még a házasságokban is megbeszélik az ilyen dolgokat. Ott már nagyobb a tét, de mivel ti még nem tarotok itt így nem akkora. Igazat adok annak aki azt írta a férfiak mennek és jönnek. Úgy ahogy a másik nemnél is. Ez a természetes.


Sok sikert.Nyugodtan mond meg neki és ne Te érezd rosszul magad ah ő nem érti meg.


29/N.

2010. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kínába??? Fél milkát te fizetsz, hogy dolgozhass napi egy tál rizsért??? Na neee. Ha ezt nekem mesélné a barátnőm három hétig röhögnék rajta, aztán sírnék, hogy tényleg ilyen csaj kell nekem???
2010. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Menni kell. Amit megélsz, az a tiéd. Egy új világgal lehetsz gazdagabb.

Én nem tartóztatnálak, ami meg a kapcsolatot illeti, neked is, nekem is adódhatna közben valami/vagy nem. Ez az életen múlik. Egy biztos, értelmes kapcsolatban a felek nem várják el, hogy a másik értük legyen és le kelljen ragadnia egy szinten: ha a társam gyarapszik, csak még érdekesebb lesz. Ha közben más társává válik, akkor eddig tartott életutunk közös szakasza. Jobb, mint küzdeni a másik ellen és élete elszalasztott lehetőségének okaként lebegni a szeme előtt.

2010. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

"ma 01:03"


Erre térjünk vissza 10 és 20 év múlva. Ha még együtt lesztek. A szétszakadáshoz nem feltétlen kell két ember, se külföld.

2010. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az aki azt írja "vele vagy nélküle" (már bocsi), de nem normális. Tuti, hogy ha neki adódna ilyen vagy ehhez hasonló helyzet akkor kapva kapna az alkalmon"


Neked üzenem, hogy már adódott ilyen alkalom, és visszautasítottam, mert tudtam, hogy a barátom nem tudna velem jönni! Megbeszéltük a dolgot, ő hagyta volna, hogy menjek, de nem akartam kockára tenni a kapcsolatunkat egy több hónapos "kiruccanás" (munka) miatt! És jó volt a döntés, mert hamarosan az esküvőnk lesz!

2010. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én páromnak is lett volna lehetősége külföldre menni dolgozni, de mégsem ment, mert én nem tudtam vele menni, mivel idekötött a fősuli, most meg a munka. Nélkülem meg nem szívesen menne. Ha én tudnék menni, akkor mennénk, de nem akar "itthagyni" engem. Az más dolog, hogy neked le van beszélve. Nyugodtan mondd meg neki, hogy miközben nem voltatok együtt, vállalkoztál rá, és most mehetnél, kérd ki a véleményét, mit gondol róla (van egy sejtésem).

23/Nő

2010. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!