Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Most derült ki h mehetek külföldre (kína) dolgozni egész nyárra. Nem tudom hogy mondjam meg a barátomnak, mivel mikor elkezdtem ezt az egész jelentkezést éppen külön voltunk. ,

Figyelt kérdés

De múlthéten újra összejöttünk, és ma derült ki h felvettek. Sajnos neki rengeteg problémája van (család, pénzügyek, suli) és megígértem neki h mellette leszek végig, de most ez közbejött és nem tudom lemondani, Hogy mondjam meg neki? Sztetek hogy fog reagálni erre?

L 21 F 23


2010. márc. 1. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
szerintem a reakciói között fog szerepelni hogy jól megerőszakol majd feldarabol vagy egyszerűen megöl és azután erőszakol meg
2010. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

én két éve vagyok a bnőmmel. nagyon sokat támogatom (nem anyagilag)

ha itt hagyna 3 hónapig, nem érdekelne többet

3-4 hét beleférne, vagy mondjuk szomszédos ország, ahol meglátogathatnám mondjuk hétvégente.

több nem

2010. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
az elsőt adom XD
2010. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez ígyis-úgyis fájdalmas lesz.
2010. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
jobbha nem mesz ki mert eladnak ott kurv@nak
2010. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Egy nyár nem sok. Nehogy már annyit ne bírjon ki nélküled. Én biztos nem szalasztanám ezt a lehetőséget el. Meg kell értenie, ha nem akar neked rosszat.
2010. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha le akarnád mondani akkor le tudnád.., beszélgess vele, hogy mi lenne ha úgy hozná s sors, hogy kimennél. Máris tudni fogod, hogy reagál. És nem lennék képes itt hagyni olyat akit szeretek, de te tudod..
2010. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen le tudom mondani, csak ~ 500 000 ft ot kell befizetnem akkor, szval az nekem rengeteg pénz.

és mikor én erre jelentkezem akkor külön voltunk, mivel nagyon megbántott és nem hittem volna h kibékülök vele. de aztán a sors máshogy hoztam.

2010. márc. 1. 23:11
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt ember kibír egy nyarat, ha tényleg szeret. Neked ez egyedűl álló lehetőség.

Mit csinálna ha téged elüt egy kocsi, ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon.

2010. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
és milyen munka az, ahol még fizetned kell, hogy dolgozhass? Én az ilyenben nem bíznék, és nem is mennék! Nekem a barátom fontosabb! Vagy vele, vagy sehogysem...
2010. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!