Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak hogy célzásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak hogy célzásnak vegye de ne legyen nyomuló?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki nagyon tetszik. Egy közösségi portálon az egyik kép alá ami róla készült írt egy komit: " ez a legjobb..szexi...csábító...megőrítő...jou" Szóval az volna a pontos kérdésem, hogy mit írhatnák vissza, hogy ne vegye nyomulásnak de célzásnak igen. valami tipp? vagy tanács? köszi előre is mindenkinek!
2010. márc. 1. 22:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
na jó ebből elegem van. mennyetek a jó ku.va anyátokba. már itt sincs az embernek nyugta ilyen ostoba f.sz.któl!!! hol nincs belőlletek egy sem? mond!!!
2010. márc. 1. 23:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Atya.. úristen.. Nyugalom.
2010. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A legutolsónak kössz! De tudom h ő rendes! nem bántásként írta. beszélgettem már vele...és teljesen normális a srác. nem bunkó. ezeket a szavakat csak azért írta mert köztudott, hogy nagyon tetszek neki. De szeretném vele közölni h ő is nekem. de nem akarok nyomulni.
2010. márc. 1. 23:14
 14/18 anonim ***** válasza:

ki mondta h csak faszik irnak ide te rittyó.azért ennyire ne szálljál el magadtól.am egy normális ember elolvassa a szöveget miután megírja nem?csak látja hogy kimaradt egy betű:D

am meg ha célzást akarsz ird neki h 20ért kúrsz egy órára és ne azt, hogy "megörJítő"...ha egy fa**kalap szerintem még meg is dugXD

2010. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kit érdekel hogy te kinek tetszel aranyom..pfff
2010. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ma 23:09-es vagyok,és komolyan írtam,hogy szerintem ezt írd neki.Én csak segíteni akartam Neked,és nem emlékszem,hogy bántottalak volna.Ha úgy jött le,akkor bocs.

Egyébként ezt is írhatod:

,,Te sem panaszkodhatsz,elég jól nézel ki!"

,,Jó ez a kép,de a legjobb rajta a főszereplő!"

,,Aranyos volt a múltkori komid.Olyan,mint Te!"


Remélem,ezzel nem írtam semmi rosszat. Egy lány (aki csak segíteni akart)

2010. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a férfiak nem szeretik a célzásokat és se a nem egyértelmű utalásokat sem az egyértelmű utalásokat .

beszélj vele van kis szád :P

2010. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köxi 23:58as. mégegyszer köxi. ti tobbiek meg inkább kotródjatok a temetőbe jó?!!!§!!!
2010. márc. 2. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!