Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy olyan lányt, akivel még sosem beszéltünk, cska látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

A suliban szoktam látni, de nagyon kevés időre. hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét, vagy valami jó ürügyet vagy trükköt tudnátok mondani amivel megszólíthatnám? sokan mondják hogy csak úgy odakell menni és kész de ez nem kóser szerintem. és a lány sem néz ki túl egosnak, kicsit félénkebb. normális válaszokat kérek! köszönöm.


17/F


2010. márc. 1. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
"Szia, szúrnám a fosódat."
2010. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez marha egyszerű.le kell szólitani:) amugy ha félsz leszólitani akkor gondolj arra hogy a lány ugyanugy meg lesz szeppenve mint te mert egy vadidegen ment oda hozzá.csak magabiztosan kell csinálni.kezdetnek találj ki valami frapánsat.improvizálj.nézd meg mi történik a környezetben péládul és kezdj el vele beszélgetni.aztán megy minden magától.enyiiiiiiiiiiiiii :)
2010. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a Szia! Mizu? vagy ha kicsit zárkózottabb akkor Szia! szomorúnak látszol, minden ok? utána bemutatkozhatsz stb... Vagy akár ott vannak a sulibulik is...
2010. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a "mizu" egy nagyon gáz szöveg. Erre mit lehet felelni? Főleg egy vadidegennek? Találj ki valami mást inkább, ez nagyon nulla.
2010. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el mosolyogni egyet, és halkan nevetni. Meglepődik, aztán odamész hozzá, és azt mondod: "ne haragudj, de egyszerűen mindig felvidítasz. bocs, hogy így letámadlak, de te vagy az egyik ok, ami miatt elviselhető ez a gecós iskola".

Hát nem épp átlagos. :D De nem biztos, hogy rosszul sül el.

2010. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted mert sokáig én is ilyen problémákkal küszködtem, de szerencsére azóta már sok mindent megtanultam a nőkről :)


Eszedbe ne jusson betanult szövegekkel odamenni, csak légy vele őszinte, mond el h tetszik és meg szeretnéd ismerni. Vigyázz h ne add magad könnyen, te legyél az akiért küzdeni kell és nem fordítva. Legyél magabiztos mikor odamész hozzá, hidd el ez hatalmas fegyver, a pasik 90%a nem mer őszinte lenni a lányokkal.

2010. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt fejtsd már ki bővebben mert sztem önellentmondás amit írsz. "Menj oda legyél őszinte, mondd meg hogy tetszik neked szeretnéd megismerni" - ez eddig ok. Utána meg írod hogy "de ne add magad könnyen"...na most ez hogy van? Mert ha az elején kipakolsz neki mindent akkor máris megadtad magad.

De tényleg érdekel hogy oldod fel ezt a paradoxont?

2010. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld be egy közösségi oldalon, ha visszajelöl, akkor vedd fel msn-re. Ha nincs kiírva, akkor kérd el tőle, aztán ott dumáljatok tovább. Aztán ha minden oks, akkor a suliban is nyugodtan odamehetsz hozzá. Persze a legjobb lenne úgy kezdeni, hogy ott mész oda hozzá, teljesen spontán, de ha félősebb típus vagy, vagy félsz az elutasítástól, akkor sokkal egyszerűbb és jobb az msn... :)

Sok sikert!

2010. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Na akk a kifejtés:

Nem kell az elején mindent kipakolni, maradj titokzatos egy kicsit. Azt h ne add magad könnyen úgy értettem h ne hagyd h a nő főnyeremény legyen. Legyél te az. Éreztesd vele h Te nem csak a külsejére mész hanem érdekel a személyisége is, és hiába néz ki jól, ha nem olyan a személyisége ami neked tetszik akk nem jössz vele össze.

Többek közt így értettem.

2010. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: légy bátor, és kezdeményezz. A mai fiúkkal az a baj, hogy azt várják, mindig a lány kezdeményezzen. Pedig szerintem még mindig a régimódi a nyerő, mikor még a fiúk udvaroltak a lányoknak, nem pedig fordítva. Szóval csak hajrá. És ne légy félénk, nincs semmi abban, hogy tetszik, és meg szeretnél vele ismerkedni. 17/l
2010. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!