Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret de nem akarja ujrakezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem akarja ujrakezdeni mit csináljak?

Figyelt kérdés

A volt pasim tegnap közölte veelm hogy vége ...szeret még de nem bírja tovább hogy féltékeny vagyok....de csak azért mert nagyon szeretem...

Meg igértem neki hogy többet nem fordul ilyen elő de azt mondta nem érdekli ..ugy is ugyanez lenne...:( Mondtam neki adjon egy proba időt...azt mondta feleslges...Pedig ős is nagyon szeret meg én is őt...:(mit csináljak hogy vissza jöjön hozzám ???????


2008. szept. 2. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem szeret téged és kész.Vagy nem elégg. A legközelebbi pasinál legyél ügyesebb, ne fojtsd meg a szereteteddel, ne féltékenykedj, vagy ha igen, csak az egészséges keretek között. Gondolom fiatalok vagytok, szóval adna még egy vagy több lehetőséget is az újrakezdésre.
2008. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

biztos igaz ez: "Pedig ős is nagyon szeret "???

ha tényleg szeretne akkor adna még 1 legvégső utolso utolso esélyt. de nem akar veled lenni és ráfogja hogy a te hibád legyen a szakitás és ne az ő-v-é.

2008. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Saját példámból tanulva. Ha vlaki állandóan féltékeny a kapcsolatnak nem tesz jót. Lehet hogy te is sokszor igérted meg a párodnak hogy nem fogsz többet féltékenykedni csak már nem tudja elhinni hogy ez meg fog történni. Szerintem itt már te nem tudsz tenni semmit, hagyd hogy Ő jöjjön vissza ha pedig nem el kell fogadnod.

Egy nagyon fontos dolog! MEG KELL VÁLTOZNOD! Nagyon nehéz lesz de menni fog. Nézz egy kicsit magadba,ha valaki állandóan nyomozna utánad és állandóan kérdőre vonna jól esne? Én is ilyen voltam, de tudtam változtatni rajta, most már 14 éve párkapcsoltban élek.

2008. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb,amit tehetsz,hogy nem hogy nem futsz a fiú után.Ne keresd,ne hívd stb.Hagyj időt neki is,meg magadnak is.

Ha ő valóban szeret,akkor majd keresni fog.Ha meg nem,akkor nem szeretett téged annyira,ebben az esetben,meg kár lett volna neked keresni őt.Addig meg a féltékenységeden próbálj meg változtatni,mert az minden kapcsolatot nagyon tönkre tud tenni.

2008. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy könyörögsz neki, nem fog jobban szeretni, SŐT...!!! Ezzel csak a tekintélyedet veszíted el. Sose alázkodj meg senki előtt, mert ettől nem leszel kedvesebb a számára! Próbáld megérteni, hogy VÉGE, egyértelműen megmondta. Ez is a "felnőttséghez" tartozik, hogy el kell tudni fogadni a másik döntését, még akkor is, ha rosszul esik. Itt nem csak egy kis félreértésről van szó, egyszerűen nem szeret és kész. Tudom, hogy rossz, ha ezt így a képébe vágják az embernek, de az életben ettől nagyobb "békát" is le kell majd nyelni. Úgyis meg fogod találni az igazi párodat előbb utóbb, de vele ne erőltesd a dolgot, mert úgysincs értelme!
2008. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!