Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer sem mondta hogy szeret. Ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hónapja vagyok együtt a barátommal. De még egyetlen egyszer sem mondta, hogy szeret. Persze szexelni már akarna... Én meg még száz vagyok...

De most akkor mit csináljak? Nem mondhatom neki, hogy mondd hogy szeretsz, annak nem lenne sok értelme...

17/L


2011. nov. 26. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna röpke másfél hónap alatt mondania, hogy szeret? Szerintem semmi probléma...várjatok még.
2011. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én olyannal szeretnék csak szeretkezni aki szeret. Ez az egész lényege... Ő meg már most akarna... De nekem ez így nem megy. Legalább tudnám, hogy szeret, hogy fontos vagyok neki de nem mondd semmit... a szövegben meg "szűz" elírtam bocsi
2011. nov. 26. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony gázXD Ilyen pasit választottál ez van. Hamarabb szexelne mint szerelmes lenne. Akkor most a szex miatt van veled?:) Amúgy jól gondolkozol:) Olyannal akivel kölcsönös a szerelem.
2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Elmo09 válasza:
Hát ez szar ügy:D a helyedbe megmondanám neki hogy van elég krva a sarkon , nagy a választék .:)
2011. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mások meg csak azt mondják, hogy a csajt megfektese, de a te pasid meg egyből bele a közepébeXD. Nem szarozik!
2011. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem... Próbálom megnevelni de ha így folytatja repülni fog...
2011. nov. 26. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
száz vagy? hány évet akarsz még várni??
2011. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nevelni?????? Hát az anyja vagy? Hidd el nem fogod te nevelni ezt jobb, ha tudod előre. Nincs olyan, hogy a te kedvedért megjavul valaki is. Ezt nem megbántásként, sem lebeszélés miatt mondom. Te dönöd el mit csinálsz, de én tudom, hogy nem fog megváltozni neked. Szexelni akar veled!
2011. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég furcsa, bár én mindig is úgy álltam a párkapcsolatokhoz, hogy soha nem is jöttem össze olyan fiúval, akivel nem voltunk kölcsönösen szerelmesek egymásba... Az első barátommal akkor jöttünk össze, mikor bevallotta, hogy szeret, a mostani pedig már azelőtt mondta és írta smsben, hogy szeret, hogy összejöttünk volna.. Sosem láttam értelmét olyasvalakivel járni, akivel nem a szerelemre alapul a kapcsolatunk.

És így pl. nem volt probléma belőle, mikor a mostani barátomnak megmondtam a kapcsolatunk elején, hogy még szűz vagyok, és nekem idő kell, hogy készen álljak elveszíteni- várt rám 1 évet. És most fogjuk ünnepelni a 4. évfordulónkat...

Ha nemcsak nem mondja, de nem is érezteti Vele a barátod, hogy szerelmes beléd, akkor egyrészt semmiképp ne feküdj le vele, hidd el, úgy az igazi, ha a szeretkezésben teljesül be a szerelem, nem pedig ha valaki olyan "megdönt", aki valószínűleg amúgy is csak ezért jött össze veled...

Adj még neki egy kis időt, de ha nem érezteti, hogy szerelmes beléd, és ha Te sem érzed magad annak, akkor szerintem nincs értelme folytatni.

20/L

2011. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy csak nem mondja vagy te sem érzed, hogy szeret... Ha csak nem mondja, akkor lehet, hogy simán csak olyan fajta. Én is ilyen vagyok, lány létemre. De ha nem is érzed, akkor gond van... Nem vészmadárkodni akarok, de én az eddigi kapcsolataimban ezt már megtanultam...


23L

2011. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!