Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelmemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmemet, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Úgy másfél éve ismertem meg, láttuk egymást a suliba gyakran, volt, hogy a haverjaimmal az ő osztályukkal hülyéskedtünk (lányokkal mivel 20:4 arány volt a lányok javára) és megtetszettünk egymásnak. De én hülye gyáva visszahuzodó létemre nem tettem SEMMIT. Felvett aztán msn-re, ott naponta beszéltünk órákat, volt, hogy vele és a barátnőivel lógtunk együtt a haverokkal de nem tettem SEMMIT. Egyszerüen nem tudtam elhinni, hogy egy ilyen szép lánynak bejöhetek pedig mint mondtam órákat beszéltünk és pl amikor nem akartam enni chipset a szájamba nyomta persze olyan kedves módon, hogy de most eszel. Ezt sem reagáltam le... egyszerüen ő mindent megprobált de én ... Azóta mióta már nem beszéltünk észbekaptam, sokat olvasgattam és igy visszagondolva olyan szánalmas voltam, hogy az hihetetlen. Olyan egyértelmü dolgokat nem vettem észre, vagyis észrevettem csak gyerek fejjel vagy f...m tudja miért szánalmas módon nem mertem lépni ... hát sz@r az élet, főleg ha magad alatt vágod el a fát ...


15/f


2010. febr. 28. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elkúrtad. Nem kicsit nagyon.
2010. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kedvenc idézetem és még igaz is rám <3
2010. febr. 28. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:

"gyerek fejjel", mondja egy 15 éves :D

Sajna ilyenkor, mikor leomlott a "fal", egészen alapoktól kezdve újra kell kezdeni az építkezést :S

Én is sokszor nem létem, mikor -utólag tudván'- lépni kellett volna és akkor mindent elölről kell kezdeni. Addig szarakodtam én is, míg mással össze nem jött. Most még nehezebb dolgom van! De akkor is visszaszerzem őt! :D

2010. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

""gyerek fejjel", mondja egy 15 éves :D"


nem nagyon kaptam rá megfelelőbb jelzőt de szerintem az, hogy valaki már párkapcsolatot létesit (komolyat és nem egyéjszakásat...) felnőttkori jellemző mivel mondhatni felelősséget vállalsz

2010. febr. 28. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
párkapcsolat? itt most a diákszerelemről beszélsz? :D
2010. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen, gyerekkori gondok, semmik ... egy felnőttkorunak mert akkor már ott a munka, hitelek meg minden más...


de különböző korosztályok különböző gondok :)

2010. febr. 28. 22:41
 7/11 A kérdező kommentje:
de úgylátom, hogy te helyesebbnek véled azt, hogyha minden héten lefekszik mindenki mindenkivel minthogy megprobál egy mellett maradni...
2010. febr. 28. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:

nem, én is azt kívánom hogy szerezd vissza és legyetek együtt sokáig :D

Magamnak is ezt kívánom, hogy jóvátegyem amit elszartam :D

2010. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, a sok hazugságom miatt elb*sztam, de nem adom fel, igaz, elvileg utál már a lány, de megőrülök érte.
2010. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg és beszélj vele őszintén.
2010. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!