Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb pasi? 25 vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi? 25 vagyok és van egy 23 éves srác aki tetszik, én is neki! Ez tuti, de sztem nem mer kezdeményezni a korkülönbség miatt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, tényleg fiatalabb, ráadásul 2 évvel
2010. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó tudom 2 év nem nagy idő...Csak a fiú nagyon fiatalos:DMeg eddig csak idősebb fiúim voltak.
2010. febr. 28. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te. Ilyen egyszerű. Persze ilyenkor jönnek a nők azon válaszai hogy: ,,Jajj, 500 évvel ezelőtt még a férfiak sokkal lovagiasabbak és bátrak voltak és mindig ők kezdeményeztek" viszont én azt mondom erre hogy azóta a világ sokat változott! És Igenis vannak félénk pasik, akik nem mernek megszólítani egy olyan nőt aki tetszik nekik, mert félnek hogy elbaltázzák. Igen, tényleg azért védem őket annyira, mert én is olyan vagyok :) Azért remélem összejöttök majd, sok szerencsét!
2010. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, e akkor elég begyepededett agyú lehet...2 év, az mi?!

Könyörgöm 20-on évesek vagytok!

Nem lehet hogy nem is akar igazán, vagy félénk?

2010. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most mi mondjuk meg hogy mit tegyél?
2010. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk idétlenek,mindkettőnknek elég komoly egzisztenciája,baráti köre van és még jól is nézünk ki:-)

Csak kiváncsi voltam,mit gondoltok.Egyébként fel se tünne a 2 év,hiszen én is nagyon fiatalos vagyok.20 nak szoktak nézni,25 helyett.

2010. febr. 28. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy fiatalabb, mint te :)

Az én barátnőm is idősebb nálam, bár ő nem 2, csak egy fél évvel.

2010. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar akkor kezdeményezz te!
2010. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!