Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz avagy jó ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz avagy jó ötlet egy lánynak e-mail-t küldeni ha meg szeretném ismerni?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon ritkán látom, nem tudok jobb megoldást, csak a mail címét tudom...
2010. febr. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nemrossz de mostanában ink az msn-t ajánlanám
2010. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan küldj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha van msned kérd el a címét:)

2010. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, csak vigyázz az e-mail megfogalmazásánál. Ne bonyolítsd túl, legjobb, ha szimplán érdeklődsz aziránt, hogy van, és írsz valami konkrét indokot, hogy miért kerested fel levélben, aztán invitáld találkozóra. Sok sikert!
2010. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ha neki nincs?
2010. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel csak így tudod elérni, ezért ebben az esetben nem tűnik rossz megoldásnak. Mindazonáltal szerintem, mivel az ímél jellege hasonló a levélhez, talán valamivel jobb módszer, mint az msn. Végülis annak is megvan a fílingje, ha várjátok egymás válaszát! ;)


Sh.

2010. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szesze ***** válasza:
jo...en is igy jottem osze a bartommal...majd utana msn stb.
2010. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne. én így ástam el magam. szerintem személyesen beszélj vele, az úgy is közvetlenebb, és az emberek máshogy viselkednek interneten, a kényelmes és biztonságos fotelből, mint amikor egymással szemben álltok.
2010. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!