Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűjeséget csináltam. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűjeséget csináltam. Vajon lehet eböl még kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ősze akartam jő, ni a csajjal 5 honapja udvarolok neki és nemrég meg mondtam neki hogy mit érzek iránta hogy szeretem, de csaj annyit mondót hogy most nem akar belemeni hoszutávu kapcsolatba bele mert most tanulni akar meg bulizni élni az életét még (amúgy 18 éves)

De annyit mond járna velem de ha járnánk akkor tuti hogy 1 évnél tovább tartana de mos nem akar és hogy jobb lenne ha 2 hónapig nem találkoznánk és utána meglágyul mi lesz

De azóta már 4 hét eltelt én nem találkoztam vele szoktam sms írni de sose válaszolt.

De most megtudtam hogy egy buli ba van és én is elmentem oda és volt velem egy csaj és mondtam neki tegyen úgy hogy mintha a barátnőm lenne ez ősze is jőt , és a csaj látta de előtte adott puszit minde de én nem fog lakoztam vele és a haveromat elkezdte kérdezni ki ez a csaj meg mivan kőztük meg minde annyit mondott a csaj hogy én rá most pont nem kivámcsi meg őrül neki hogy találtam egy csajt de láttam rajta nagyon idegesvot meg jőt ment és utána elkezdet táncolni előttem én meg kimentem a másik csajjal végül is ez vot a tervem.


Vajon most hűjeséget csináltam ezzel mer féltékenyé akartam tenni meg még ősze jöhetek ezzel a csajjal vagy hagyma a fenébe de miért érdeklődőt akkor ha nem kiváncsirám

Lehet kőzőnk még valami? mer nem tudom elfelejteni nincs olyan nap hogy ne goldoljak rá

Válaszokat szeretnék…


2008. aug. 31. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azonnal nyírd ki magad. Olyan szinten vagy unintelligens, hogy az hihetetlen. Én szégyellem magam, hogy egy országban, egy kontinensen lakok veled.


Előbb szerezz egy kis műveltséget, mert egyszerűen a magyarság, az európaiság szégyene vagy.

2008. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
És gondolom, hogy annak a bizonyos lánynak is hasonlóan alacsony az agyi teljesítménye, ezért azt tudom tanácsolni, hogy fogd őt is, és költözzetek Indiába, amilyen gyorsan csak lehet,
2008. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu kérdés, rosszul imitálsz helyesírási hibákat. Ebből is látszik, hogy soha nem javítottad még egy osztálynyi ötödikes gyerek tollbamondásait, akkor legalább tudnád, milyen, ha valakinek rossz a helyesírása. Hát nem ilyen.


Amúgy meg ha választ vársz, igen, hülyeséget csináltál, de mivel elég komolytalan a csaj, bármi lehet belőle.

2008. szept. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Banyek... lehetetlen kiszűrni, hogy mi a kérdésed, annyira nem tudsz fogalmazni, se írni. Ha tényleg nem kamu a kérdésed, akkor kérj meg valakit, hogy gépelje be ide, mert ez a hihetetlen kategóriába tartozik.
2008. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fájt...
2008. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress másik bulát, mert a nők olyanok, hogy szeretik elfoglalni a férfiakat, akkor is, ha semmit nem akarnak tőle, imponál nekik, ha van egy férfi tartalékba ...
2008. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!