Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat még valamit?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 hónapja szakítottunk, két év után.

Utána még hetekig beszéltünk, általában mindig én hívtam. Azonban hogy könnyebben elfelejtsem, három hete nem kerestem - pokoli volt. Azonban a minap kaptam tőle egy levelet, amelyben érdeklődött a hogylétem felől, érdekes módon valahonnan tudta, hogy merre jártam az elmúlt időben, kérdezte, hogy éreztem magam és általános dolgokról. Utána írt kicsit magáról, hogy mi van vele, hogy hiányzom neki... majd a levél végén a "saját" köszönésükkel búcsúzott.

Ugye ne reménykedjek, hogy minden olyan lesz, mint régen? (Nem veszekedés vagy ilyesmi miatt váltunk szét, csak így hozta az élet. :( )


2008. aug. 31. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szót sem írtál, h miért szakítottatok, de úgy látszik azért reménykedhetsz :)
2008. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy szerintem valóba ne reménykedj..két év az két év.Tudom mert 3 éve van kapcsolatom...mi is már szakitottunk párszor és 1-2 hétig minden csodás és szép aztán visszaáll a régi kerékvágásba...Érdemes megprobálni még 1x már csak azért is mert bele kell törödni,hogy ebből már szerelem nem lesz...a legtöbb kapcsolatban ezt nem tudják belátni,pedig a szeretet a megértés is nagyon kellemEs tud lenni.Keresik azt amit az első hÓnapok nyujtottak de hiába,hiszen akkor még nem ismerték egymást,minden új volt..stb.És ha nálatok ráadásul nem veszekedés miatt volt akkor talán van remény,hogy ujra boldogok legyetek de azt ne várd hogy mézes-mázos pillanatok jöjjenek!remélem segítettem4sok sikert,drukkolok!
2008. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért váltunk szét, mert neki munkából kifolyólag messzire kell mennie és én nem tudok vele menni. :(

2008. szept. 1. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Huzamosabb időre megy vagy csak pl 1 nap?Emiatt nem érdemes szétválni...ha szeretitek egymást mindent kibírtok.
2008. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-5 évre megy.
2008. szept. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!