Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mennyire szar helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mennyire szar helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 3 hónapja kint van Írországba, minden nap beszélünk meg camozunk ilyesmik.. pár nap míúlva jön haza. De elég nehezen bírom az egyedüllétet, és már oylan fakult az egész.. csak 1 hétre jön haza aztán megy vissza.. szóval értelme nem sok van.Ráadásul iylen komoly kapcsolatba nem akarok belemenni mert fiatal vagyok. De kedvelem nagyon.. Aztán megismerkedtem egy fiuval akivel hetek ota napi szinten beszélünk, és akaratlanul is megkedveltem, de többet jár a fejembe már mint a barátom.. Szóval nem akarom megbántani azt aki külföldön van de ennek nemsok értelme van. Hogy mondjam el neki?:S vagy esetleg vélemények?
2010. febr. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sincs sok értelme. az én barátom 15 kilóméterre lakik suliba találkozunk, és így is beleörülök, hogy nincs a közelemben. szerintem mond el a vélemyéned, hogy : szerinted ennek nincs sok értelme, csak legyetek barátok.
2010. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, nem véletlenül gondolkozol máson. Sajnos ennek már nincs értelme :(
2010. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész te is ki vele?

Azért ez kicsit sz@r!

Ő kint hajt te meg itthon másik fiúra gondolsz.

Ha nem tudsz vele menni akkor mond meg neki hogy vége.

EZ VAN.

2010. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!