Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szar helyzet (bov lent)

Figyelt kérdés
van egy lany akivel jo baratok vagyunk meg minden de en szerelmes vagyok bele es most hogy szakitot a volt baratjaval elhataroztam hogy rahajtok.Mostanaban eleg rosszkedvu volt es mivel hgoy en egy ilyen humorzsak vagyok mindig sikerult megnevettetnem.Aztan volt egy ket nap amikor nem nagyon akart velem beszelni most meg az egyik haverom mondta hogy a csaj mar nem nagyon kedvel mert "komolytalan" vagyok:-??Mondjuk ezt nem tudom hogy honnan tudja meg minden de ha igy van akkor mit tudnek tenni hogy ujra figyelembe vegyen es erdekeljen.Egyaltalan sikertulhetne hogy ujra kedveljen.Ha van tippetek akkor irjatok meg akar milyen az csak nagyon hulye ne legyen.Elore is kosz
2010. febr. 24. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el randira
2010. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá,ahogy tudsz! Velem majdnem ugyanez volt,bejött nekem egy csaj az osztályból,én is szimpi voltam neki.Elhatároztam,hogy ráhajtok,aztán egyik-napról a másikra összejött a haverommal...2,IGEN hosszú év következett velük egy padsorban...:(
2010. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokszor vagy humorzsák :) Kicsit komolyodj meg, és akkor jobban érdekled megint =)
2010. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!