Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor ez most minek is minősül?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, rendes, megértő, lehet vele beszélgetni, értelmes nagyon. Kizárólag neten beszélgettem vele, nem is terveztem semmi többet (se kapcsolat, se találkozás), mert messze lakik, és még egy dolog...hogy van barátnőm, amiről ő nem tudott. Nem akartam neki elmondani, mert jó volt vele beszélgetni (teljesen hétköznapi dolgokról, problémákról). Viszont a barátnőm sem tudott róla. Ez kb 2 hónapig tartott, de nemrég kiderült. Semmi komolyról nem beszéltem ezzel a lánnyal,de a barátnőm szerint "viszonyt folytattam vele". Mióta kiderült, igyekszek elfeledtetni a barátnőmmel az egészet, de ha van egy kis vita, mindig felhozza. Ahogy kiderült ez a kis titkolózás, azóta nem beszéltem a lánnyal és nem is tervezek. Nem tudom mennyire érthető, de szeretném tudni, hogy szerintetek megcsalásnak minősül-e ez a dolog?

2015. jún. 1. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

nem jó hogy eltitkoltad, de nálam ez nem számítana megcsalásnak

nem szexchateltetek meg semmi ilyen, nem? ha csak baráti beszélgetés volt, nincs oka így kiakadni

gondolom csak ürügy amit felhozhat veszekedésnél vagy hihetetlenül féltékeny típus

2015. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt biztos nem esett jól neki, hogy titkoltad.


Másrészt mit számít, hogy megcsalás-e vagy sem, ha ő annak veszi? Tőlünk hiába nyersz bocsánatot, ha ő ugyanúgy ki van rád akadva miatta.

2015. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak nem mondanám,de jókora bizalomvesztésnek igen. Szerintem menthető a dolog....és ha lehet hagyjad abba kikacsingatást más Nők felé...még akkor is, ha csak lelki társat keresel!!!

37F

2015. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, határeset... mindenesetre nagyon inkorrekt, mindkét nővel szemben. Először is a neten megismert lány... ő simán gondolhatta, hogy több is van a dologban, hiszen nem mondtad, hogy van barátnőd. Általában az emberek nem szoktak csak úgy cél nélkül hónapokig beszélgetni valakivel, a remény szikrája mindig ott van, hogy "hátha lesz belőle több". De még ha ez nem is áll fenn: gondolj bele, hogy esik neki, hogy két hónapon át van kivel beszélgetni, megosztani a problémáit, aztán egyik napról a másikra meg semmi!


Ami pedig a barátnődet illeti... sajnos én hozzád hasonlóan gondolkodó férfival éltem házasságban, volt részem ilyen ügyekben. Tapasztalatból mondom, hogy a valóban ártalmatlan ügyekről tudtam, azokat az exem mindig gond nélkül elmondta, azt is, ha nőnemű barátaival találkozott. Ezekből soha nem is volt gond. De ha már titkolózott, akkor ott mindig volt valami a háttérben... az utolsó ilyen ártalmatlannak vallott ügye például igen érdekesen alakult, ugyanis a szakításunk után összejöttek. Ha tényleg barátként tekintett volna rá, akkor nem hiszem, hogy összejött volna vele....


Szóval nem olyan ártalmatlan ez a dolog, bárhogy is szépíted, mert ha az lenne, akkor 1. a netes nő tudott volna róla, hogy van barátnőd, és ezen információ birtokában dönthetett volna arról, hogy akar-e veled kapcsolatot tartani, vagy sem 2. a barátnőd tudott volna a netes dologról, és akkor nem lett volna semmi oka a féltékenykedésre. Így azonban amolyan "lebegtetés"-nek tekinthető, ami persze, jólesik ám a férfi hiúságnak, csak roppantul aljas eljárás mindkét nővel szemben. Megcsalásnak nem megcsalás, de attól még szemétség.

2015. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vannak lány barátaim, de akikkel jobban elvagyok, azokat ismeri is, meg ő is el tud velük beszélgetni. Tanultam a hibámból...nagyon sokat. Azt mondja, hogy szeret, meg minden, de azóta megváltozott minden, már nem akar velem "úgy" együtt lenni, vagy ha együtt voltunk, utána rossz kedve van. Persze hogy rossz ezt látni nekem, milliószor megbántam. Szerintem ebben a beszélgetésben az volt az egyetlen igazi hiba, hogy kértem tőle egy képet.
2015. jún. 1. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a második hiba, mert az is hiba volt, hogy nem mondtad el.
2015. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, csak átb..szás. Mindkét lányt átverted.

Ha semmit nem akartál a netes csajtól, miért nem tudhatta, hogy van barátnőd? Ha valóban csak haver, beszélgetőtárs volt, nem lett volna szabad, hogy zavarja.

Úgy sejtem, volt egy kis finom flörtféleség is ebben az egészben.

Meg persze fordítva: ha a barátnőd amúgy ismeri a lány barátaidat, erről az egyről miért nem tudhatott?

2015. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony, az ilyesmi súlyos bizalomvesztéssel jár. Innentől ez már nem lesz ugyanaz a kapcsolat. Pláne hogy még mindig nem érted, hogy miben hibáztál. Nem, nem abban, hogy képet kértél, hanem abban, hogy mindkét nővel szemben titkolóztál.
2015. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jún. 1. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:

"Adott egy lány, rendes, megértő, lehet vele beszélgetni, értelmes nagyon. Kizárólag neten beszélgettem vele"


Az a kérdés, hogyan adódott ez az ismeretség.

Ha egy társkeresőn, ahol potenciális partnernek mutattad magadat, akkor az nagyon súlyos hazugság a társkereső lány(ok) felé és a barátnőd felé is!

Ha pedig más forrásból van az ismeretség, de bizalmi viszonyt alakítottál ki evvel a lánnyal, ideje lett volna már elmondani, hogy nem vagy potenciális jelölt neki!

Miért is titkolóztál mind2 lény előtt?

2015. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!