Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy élni tovább, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy élni tovább, hogy tudom nem leszek másba szerelmes? És minden nap látni a barátom egy más lánnyal?

Figyelt kérdés
Életem első kapcsolata 20 éves koromig tartott.Neki is az első volt.És 4 éves,hatalmas szerelem volt,részéről,részemről is.aztán elhagyott,kifordult magából,inni kezdett,keresett még,nem tudott elszakadni,de már nem kellettem neki.És most úgy tűnik össze akar jönni egy lánnyal,aki nagyon rég tetszett neki,és újra fellángolt ez a dolog,mert a lánynak is bejön ő.De mindketten két utcányi laknak tőlem,és folyton mondogattam neki,hogyha elhagy is,csak ezt a lány ne...egész végig ettől féltem.azért hagyott el,mert sokat vitáztunk,pedig tudom még szeretett vmennyire.de nem tudom.az öngyilkosság egyre többször fordul meg a fejemben.szentül hittem,hogy még visszajön hozzám,hiszen imádott.de dühös.és idióta...most lesz két hónapja h elhagyott.és belebetegedtem teljesen..
2010. febr. 26. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Adjak pisztolyt?
2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
És szerinted az öngyilkosság megoldana mindent? Azzal nem olasz meg semmit ha elmenekülsz az élet elől.. mindenki átesett szakításon, legyél teis túl rajta foglald le magad valamivel és keress magadnak más valakit. az élet nem áll meg.
2010. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ez ilyen egyszerű lenne.de itt lakik egy lépésre.Minden nap látom.Minden nap tudom mit csinál.Így nem lehet elszakadni.
2010. febr. 26. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na eloszor is az ongyilkossag semmire sem megoldas, plane nem arra, hogy visszakapd (ezzel "fenyegetozni" - ha mar megemlited is fenyegetozes-, meg a terhesseggel a legundoritobb). Faj, nyilvan faj, ennek igy is kell lennie, mind tulestunk ezen, es latod, mind tuleltuk. Az elso szerelem marcsak ilyen. Probalj meg ne gondolni ra annyit, megcsak a jora se (tapasztalatom szerint ugy meg csak nehezebb). Legyel sokat baratokkal, csaladdal, tanulj, olvasd, kosd le magad. Azt sajnos nem szabhatod meg neki, hogy kivel jarjon, kit szeressen, mert egy szabad ember, egy szabad orszagban.

Naprol napra konnyebb lesz majd, meglasd, a nehezen mar tulvagy. En a helyedben viszont (ha egy idore is), megszakitanek vele minden kapcsolatot, ne is lasd, ne is halj rola, ne menj azon az utcan, ahol laknak, 2 utca eleg messze tud lenni, ha tudatosan gondolkodunk.

Fel a fejjel.

2010. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még rengetegszer leszel füllig szerelmes, Ha meg mással látod elküldöd a jó..... és keresel valaki mást.
2010. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megszakította.vagyis azt mondta h oké,innentől tényleg ne keressük egymást.és neki nem fenyegőztem...és senkinek se.csak magamnak gondolok rá.
2010. febr. 26. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Magad miatt meg plane ne gondolj ra, szeresd magad! Vegtere is az 1000%, hogy az eleted magaddal kell leelned, szal szedd szepen ossze magad. 20 evesen kulonben is honnan tudnad, hogy nem fogsz mast szeretni? Es, akit hazassag utan, kisgyerekkel hagynak magukra? Na nekik nagyon szar. A koleszban mi is sirankoztunk, hogy kivel, hogy tolt ki az exe, az a lany nyert, akinek az exe bejelentette, hogy meleg, hat megfagyott a levego, o meg elkezdett rohogni. Hat ez van, egyszer fenn egyszer lenn, de meghalni senki miatt nem kell. Ha komolyan gondolod, kerj orvosi segitseget.
2010. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom-megértelek. A legborzasztóbb érzés. Hetekig össze voltam zuhanva, szinte semmi máson nem járt az eszem, néha volt hogy órán is elkezdtem sírni. Folyamatosan éreztem azt a feszítő érzést ott belül. Nagyon rossz volt. Engem is elhagyott. Aztán rájöttem hogy nem ismertem magamat eléggé. Elöszőr magamban kellett rendet tennem, például, hogy nem érdemli meg az a pasi a szenvedésemet. és ráadásul még be is mutatta nekem az új barátnőjét. Úgy éreztem ennél nem lehet rosszabb. Én úgy találtam kiutat ebből a borzalomból, hogy mindennap mondtam magamnak: Nem érdemli meg. Aztán találtam rá pár hónapra egy új barátot, aki tényleg felejtetni tudja velem az előző gondolatát is. Te is tegyél így. Nyugi. Az élet szép, és bízzál önmagadban-és te is meglátod hogy túl lehet élni. :) 18/L
2010. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedved tőled.bár új barátot most nem kíván egy porcikám se.évekig kellett ismernem előtte őt is,hogy bele tudjak szeretni,nem tudom hogy mindenkiben ilyen nehezen bízok-e,de nem akarok félni attól,hogy többé nem leszek szerelmes..
2010. febr. 27. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem ..pont ma találkozott a fiú azzal a lánnyal akiről mindíg áradozott és ezek után beszéljünk normálisan?hát rohadtul nem tudok kikészít a tudat már bánom hogy meg ismertem nekem ez nem hiányzik:(és a csaj is elkezdett nyomulni rá pedig eléggé gyöpös az a csaj most meg..egyszerűen képtelen vagyok belenyugodni szerintem sosem fogok..de az öngyilkosság semmit nem old meg maximum jól kinevet hogy milyen hülye voltál és ezért képes voltál magadat kinyírni:S inkább sírd ki magadat nézzél pár filmet vagy esetleg menj kutyát sétáltatni vagy el a barátnőiddel.
2012. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!