Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen jellegű önbizalomhiánnyal?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok elégedett a külsőmmel,de ha nincs senkim,akkor egész jól elvagyok.

Viszont onnantól,hogy van valakim,rosszul érzem magam. Előjön,a volt barátnői milyen szépek voltak, én sehol nem vagyok hozzájuk. stbstb.

Hozzáteszem,az agyam tudja,hogy butaság ilyeneken kattogni,ám mégis, onnantól,hogy összejövünk,mint akinek elvágták az önbizalmát.


2015. jún. 1. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a pasi, aki emlegeti neked, hogy milyen szép barátnői voltak nem is érdemel meg téged. Az egy más tészta, hogyha te véletlenül tudod miként nézett ki egy-kettő és magad gondolod így... Szerintem a megfelelő pár mellett ez a gondolatod meg fog szűnni, de a legegyszerűbb, ha elmész egy pszichológushoz. Ártani nem árthat. Emellett próbáld meglátni a külsődben a jó dolgokat és talán ebben segíthetne egy szakember.
2015. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta,hogy az exei szebbek lettek volna,semmi ilyesmi.Az én agyamban van a baj. :/

Pl régebben csináltam olyat,hogy megyünk az utcán fogja a kezem, megemlíti,hogy tőlünk nem messze van xy haverja akit én nem ismerek,és elrántom a kezem teljesen automatikusan.

De ez is attól van,hogy jajj mit fog hozzám szólni. :/

Pedig tudom,hogy nem jó amit csinálok.

2015. jún. 1. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
hát azt értsd meg, hogy jó esetben azért van veled a párod, mert VELED akar lenni, nem pedig egy haverjával, akit te nem ismersz...
2015. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd pszichológus segítségét.Így előbb-utóbb minden párkapcsolatod tönkremegy.
2015. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!