Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
A párom és én 6gònapja vagyunk együtt! Jön a Picikénk is! :-) De együtt élni vele lehetetlen....ő megmondta.h ő nem változik...változzak én! Ja és azt,h ő nem engem szeret hanem azt a nőt akit elképzelt magának! Nagyon önző...... Nem tudom meddig birom vele!
2015. máj. 29. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
kérdezhetném, hogy mi az istennek kellett akkor a gyerek, de gondolom mire legépelem, már megkérdezte más
2015. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
egy gónap az átszámítva hány napot jelent?
2015. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kívánt gyerek! Ezzel nincs is baj.... Gyengébbek kedvéért javítás: *hónap! ;-)
2015. máj. 29. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
6 hónapja vagytok együtt, és jön a gyerek, közben kb ki nem állhatod a barátod... köhm, arra gondoltatok, hogy azt a gyereket nem csak kívánni kell, hanem fel is kell nevelni?
2015. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy újabb potenciális anyuka,aki egyedül fogja felnevelni a gyerekét...
2015. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
66%

fél év ismertség, a pasi önző, nem tudod hogy élj vele, de azért elleni azt fogsz....

#i_dont_wanna_live_on_this_planet_any_more

2015. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Az a helyzet, hogy a párodnak teljesen igaza van. A jelek szerint buta is vagy, hülye is vagy, szenvedsz is miatta. Nagyon nem ártana megváltozni!
2015. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!