Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valakinek szex kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valakinek szex kapcsolata a párja mellett?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az lezárná a viszonyát ha megtudná, hogy terhes a párja?
2015. máj. 24. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Pont, hogy sok férfi csak a terhességes viszonyban tart szeretőt vagy jár el fizetős nőkhöz, kérdező látszik nagyon fiatal vagy még...
2015. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy
2015. máj. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan avval a kis babával , akaród magadhoz láncolni a férfit? Ez elég szemét és önző dolog. Kis babát bocsánat magzatot szeretnél kihasználni? ....
2015. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már olyan fiatal, 32 vagyok és elàrulom hogy èn vagyok a terhes felesèg. A fèrjemnek már a terhessègem elött is volt szex viszonya ès azóta folyamatosan csal, sokszor hazudik hogy dolgozni megy ès a nõnèl van.Igy bukott le, felhivtam a munkatársát ès ö szólta el magát hogy nincs meló aznap. De nem szólok mèg neki hogy lebukott. Kiváncsi vagyok, hogy ha megszülök akkor is meglesz e mèg a nöje. Èn mondjuk azt sem èrtem, hogy eleve minek kellett neki szex kapcs. mellettem.
2015. máj. 24. 11:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Mièrt gondolod hogy a kisbabával akarom magamhoz láncolni?A terhességem elött nem tudtam róla hogy nöje van.
2015. máj. 24. 11:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Terhes szex! Nyami! :$ Tök jó lehet. :)
2015. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kapcsolat mellett szóba jön egy szexkapcsolat ott rég gondok vannak.:D Nincs ilyenről szó nálunk.
2015. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem lennék biztos benne, hogy akkor abbahagyja. Attól is függ, hogy állandó partnere van vagy mindig más? Szülés után meg eleve 6 hét szextilalom van.
2016. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!