Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egyszerre két lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egyszerre két lányt?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy van egy srác, akivel kb. 2 éve ismerkedtem meg interneten, egy darabig tartottuk is a kapcsolatot rendszeresen, csak aztán sokat kellett dolgozni, így nem mindig ért rá, de folyamatosan keresett és én is őt.

Mindig kedves volt velem, de nem gondoltam, hogy több is lehet a háttérben. Kb. 1,5 éve együtt van egy lánnyal. Azonban néhány hete tett egy bejelentést, hogy szerelmes belém. Én is mondtam neki, hogy detto. Szeretne találkozni velem és együtt lenni(nem szexre gondolt), közös programok stb. de én nem merek. Nem tudom, miért. Sajnos elég nagy köztünk a távolság, így nem írhatom le neki, hogy szakítson a barátnőjével és legyen egyedül csak miattam, hisz ritkán tudnánk találkozni, de ez sem megoldás így, hogy miután velem beszél chaten vagy telefonon, megy a csajhoz... Valaki tudna segíteni, mit tegyek?


2008. aug. 30. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője akkor ne foglalkozz vele, most még az elején vagytok a "szerelemnek" még könnyebb nemet mondani mint később.
2008. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!